Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sorular

Half_Cow

Öne çıkan mesajlar

Senditteki adamlar bana serial key gönderdiler(Manyak bu adamlar yaw i love sendit :D ). Ayrica bana burada yardim eden herkeslere tesekkürler su an oyuna girecegim bir karakterlere bakacagim. :tebrikz:[signature][hline]Kuzgun'dum ben...
innkeeper, 23 Temmuz 2005 17:50 tarihinde demiş ki:
nick bi yere gitmedi, ip adresim degişti, ip adrerime giriş izni verilince karakediyim yine. şimdilik kedi rpsi yapıom.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna basladim bir warrior açtim. 2. seviyeye geldi ama esas zevk alacagim karakteri oynamak isterim. Beni yönlendirirseniz sevinirim :) Simdi biraz anlatmak gerekirse,
-Yakin dövüs temelli ama uzaktaki düsman gelene kadar ona zarar verebilmeli (1 kere bile olsa)
-Daoc oynarken bunun sikintisini çekmistim: Buff veya bu oyunda adina farkli birsey deniliyorsa artik neyse yapmak için baska insanlara muhtaç olmak istemiyorum. Büyüsel veya baska birsekilde bir takim güçlendirmeleri olmali. Buradaki warrior'un frenzy özelligini gördüm simdilik.
-Bir pet fena olmaz ama olmasa da olur.
-Kadin karakter açacam zirhlara bogulmasini istemiyom.(Görüntünün güzelliginden faydalanmak lazim :D )
Oynamak istedigim karakter böyle sizce nasil bisey açayim. Birincil olarak büyü tabanli bir karakterde olabilir. Neyse ben su kutudan çikan kitaplara bi gömüleyim. :horace:[signature][hline]Kuzgun'dum ben...
nick bi yere gitmedi, ip adresim degişti, ip adrerime giriş izni verilince karakediyim yine. şimdilik kedi rpsi yapıom.
Sosyal ağlarda paylaş

W/Mo senin için uygun olacaktır. Arenada ölmesi zor ve kendine yetebilen bir karakter. Rakip gelene kadar bir büyüyle hasar verirsin de genelde önden girmesi gereken adam olursun grupta. Arkada kalıp healer olarak da takılabilirsin ama o da verimsiz olur monk secondary olacağı için.[signature][hline]bir kaz dünyaya bedel
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam,çok sagol. Ben de W/Mo ile R/Mo arasinda kaldiydim. Biraz oynayayim bakalim.[signature][hline]Kuzgun'dum ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...