Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpeğimi Veriyorum :(

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar benim üniversitemden dolayı istanbul dışına gidiceğim ve köpeğime bakıcak kimse kalmıyor burda. İstanbul içinde 4. ayına girmek üzere, dişi, aşıları tam, alman çoban kurdu almak isteyen var mı ? Mümkünse birde alan kişi arada gelip görmeme izin verebilir mi ?

edik : burda da resimleri filan var :(

http://forum.paticik.com/view.php?id=119402[signature][hline]www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[i][b]

[Bu mesaj BeIlow tarafından 31 Temmuz 2005 09:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ah be üzücü ya
mayıs ayında almışsın birde
insan az çalışır il dışına gitmez tembel seni :)
en kötü olay da bu olsa gerek alıp da bakamamak ve başkasına vermek
can dır o ya kopmak çook zor olucak
ben böyle bir durumda kalsam herhalde ilk olarak apartmandan birilerini araştırırdım sonra yakınlardan birileri[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi süre bekleyebilirsen abimle eve çıkma ihtimalim var,öss sonuçlarını bekliyoruz bizde yerleşme konusunda,hep istanbul içi yazdım da eğer avrupa yakasında bi okul gelirse eve çıkıcaz o zaman olabilir,babacuğmla da konuştum,ben çok köpek besledim onu iyi yetiştiririm dee sen ne zamana gidiyosun bi de sana ulaşabilceğim msn icq vs pm atabilirsen sevinirim[signature][hline]zıplamazsa oyun yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
çok tatlı bir alman kurtu, vermene üzüldüm. umarım en kısa sürede ona iyi bakabilecek birilerini bulabilirsin. hangi şehirde olduğunu, kaç aylık olduğu vb. bilgileride verirsen belki paticik'ten almak isteyen kullanıcılar için biraz daha kolaylık olur..[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım arıyor alman kurdu.
İstanbul olması şartmı?
Kendisi Antalyada dublex bahçeli bir ev de yaşıyor kopegine cok ii bakılır.[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2

Diablesse [Black Sabbath] Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dynamik gibi kel olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...