Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Ağustos Kadıköy Buluşma şeysi.

HymnOfSnuk

Öne çıkan mesajlar

hehe Chuck Schuldiner bile mezarından çıkıp gelebilir bu durumda. :B
neyse ben çıkıyom yola.[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Raistin ,07 Temmuz 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bu arada madalyaların üzerindeki pati şeysi yeni galiba. :B[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ders çalıştım ne güzel di mi :([signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

ben geldim eve.
makrodaydım kesmişler ya üzüldüm harbi.
bu arada cidden Bursa'ya gidicem , fotoğrafları koyucam buraya mors olcanız eheh. :9[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Sosyal ağlarda paylaş

Dem diye bi yere gittik.
İşte 16 tane filan nargile ısmarlandı , 17 kişiydik zaten otlakçı yoktu. :B
Kenshin bişey kırmadı. :P
İşte nargile , kola filan içtik , geyik yaptık bolca.
Volfied gözlüğünü kaybetti , bulundu sonra. :9
Spidee sonradan geldi.
muzlu çay muhteşem bişeymiş.
zemin katta oturduk hesaplar ödendikten sonra , beleş bişeyler içtik.
Sturm 4 kişi filan getirdi yanında. :B
Redall harbiden geldi , şaşırdım. :B zipposu çok jonjon.

böyle işte gerekli gereksiz ne varsa anlattım , arkadaşlar da ekler bişeyler.

Zaugna fotoları bekliyoruz , HEPSİNİ. :B[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Sosyal ağlarda paylaş

oha hala oynuyonuz mu ?
Grom battı hehe. :B[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Sosyal ağlarda paylaş

hymn seyretti asıl, ilk defa görmüştü galiba "bu ne laaan" tepkileri eşliğinde bakakaldı tv ye=)

daha yeni geldim eve, fotolar gitti gibi bir feyk atmıcam, tahminimce fotolar duruyor ama açıkçası şu anda inanılmaz derecede üşeniyorum, sabaha dogru falan koyarım herhalde=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

usenme lan eve simdi geldim volfiyle dolmusta sohbet ettik vs neyse kafede dota da ezdikten sonra:P bi suru kisi gitti bulldog ben blake spidee volfied ve redall kaldi cod cevirdik kim yendi diye onlara sorun :P zuzu[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...