Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mr. and Mrs. Smith

berqe

Öne çıkan mesajlar

Gerçekten konusu çok hoş ve fragmandan gördüğüm kadarıyla kaliteli bir film (tabi angelina jolie olduktan sonra hangi film kalitesiz olurki :D) herneyse fragmanını buradan seyredebilirsiniz: http://www.apple.com/trailers/fox/mrandmrssmith/

Bourne Identity nin yönetmeni tarafından yapılmış olmasıda bence zevkle seyredilebilecek bir film olduğunu gösteriyor. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
atilla dorsay begenmedıgıne gore oldukca populer bır bıcımde ınsanları eglendırmek ıcın yapılmıs tipik bir hollywood filmidir.Gidenlerden kotu bir eleştiri duymadım angelına ıcın gıdılır :)[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

angelina jolie'yi sevmem. bulldog suratlı garip bişi. bulldog en azından sevimli olur, bunda o da yok. çok çiroz bi de, kadın dediğin azcık etli olur. bak mesela orc hatunlarına... Thrall'ın annesi mesela melek gibi kadındı rahmetli.

Brad Pitt'i de sevmem. Bana çok ukala ve şımarık bir velet gibi gelir. rolleri de genelde öyledir. Gördüğümde kafa atasım dövesim felan gelir.
Ha Snatch ve Interview With The Vampire'da ilginç rolleri vardı, güzeldi. Ama asıl olay o filmler güzeldi, Brad Pitt de öylelikle kurtarıyordu.

Bu iki karakteri birleştirmeleri bence popülerlik kaygısı nedeniyle. Madem film tutmuycak. biz bu iki karakteri kullanalım, filmin adı satar belki.
Çok ucuz hollywood filmi kokuyor çok. birkaç sahneye baktım da, gitmek görmek eziyet olur herhalde bana.
Brad Pitt + Angelina Jolie + Hollywood tarzı aksiyon = 100 yılın en dandik filmi.
Bir de George Clooney ekleselerdi keşke, o da bunların babası felan olurdu.. enfes.[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

bone birak bu "populerse bizden değildir" ayaklarını gözünü seveyim. lol
angelina'ya da çirkin dedin ya dünya yüzü göremeyeceksin bu günden sonra olm bittin.

(çiroz mu kadın? lan bari bi de tahta göğüslü buruşuk dudaklı deseydin de tam olsaydı be güzelim)

aah aah.[signature][hline]sanerixx, never change a winning nickname!
msn => [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

angelinaya burdan çirkin diyebilcek muhalafet adamlardan biri bone zaten bide erutandan fln beklerdim ama harbi

ooooooeaahhhhhh yani[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 11 Haziran 2005 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet Angelina Jolie'yi çirkin buluyorum. Kadın bana çok yapay geliyor. 1980 yılının pc oyunları gibi geliyor.
Claudia Schiffer veya Liv Tyler derim mesela güzel hatunlardan.

"popülerse bizden değildir" ayakları yapmıyorum. mesela star wars episode III de popüler bir film. ama severim sayarım, hatta bizdendir. yardım istiyince atlarım atıma, koşarım giderim yardımına.
ya ya...
ama popülerlik uğruna yüzeysel, sıradan ve patlamalardan ibaret "ucuz" hollywood aksiyon filmlerini sevmem.[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 11 Haziran 2005 21:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu star wars konusunu güncelken öne çıkaracağını tahmin ettim buna güzel ve mantıklı bir cevabım var ya neyse, şimdi konuyu dağıtmayalım.

ayrıca "bence güzel değil" demekle "çiroz gibi" demek arasında dağlar var.

çiroz gibi olmadığı konusunda "elle tutulur" deliler varken hele :)
(ha makyajsız çirkinse zaten sahnede sinemada televizyonda gördüğünüz kadınların %99 u çirkin, makyajsız, mevzu bu değil.)

neyse filme gelmek gerekirse saçma ama eğlencelik bir film. can sıkıntısına karşı izlenebilir.[signature][hline]sanerixx, never change a winning nickname!
msn => [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir beklentim olmadan gittim, konu falan fason ötesi napcaklarını şaşırmışlar gibi geldi bana, daha sonra angelina jolie'yi gördüm... o kadar güzel ki doyamadım izlemeye bi daha gidicem, film tam bir göz ziyafeti.

tamam gerçekten iğrenç bir yorum biliyorum ama filmi bu amaçla yapmış oldukları bariz
erkekler için angelina konmuş kızlar içinde brad pitt, biz 2 kız 2 erkek gittik direk çıkınca muhabbet angelina'nın ne kadar güzel dudakları olduğu, brad pitt'in ne kadar yakışıklı olduğu flndı... kimse senaryoydu aman allahım şurda şu vardı fln demedi yani :)

gidin kesin gidin :)[signature][hline]the sky above...was the color of television, tuned to a dead channel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...