Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D2 LOD v1.09d Multi

arcane

Öne çıkan mesajlar

bende var sana uygun level
44 barbar
71 sorc

45 lagromancer (bunu istemezsin sanırıım eheh)[hline]What's your please, Sir?
Aaahhh the suffering...the sweet suffering
One more trick of yours and your suffering will be legendary, even in hell!
Oh,no tears please, it's a waste of good suffering
But if you cheat us, we'll tear your soul apart!

Sosyal ağlarda paylaş

yorgun olmasam açardım valla
tıklıyacak halim yok[hline]What's your please, Sir?
Aaahhh the suffering...the sweet suffering
One more trick of yours and your suffering will be legendary, even in hell!
Oh,no tears please, it's a waste of good suffering
But if you cheat us, we'll tear your soul apart!

Sosyal ağlarda paylaş

ben de benzer ama sinirden bir hal oldum, kaç saat harcadım tek bir eu2 oyunu başlatana kadar ama olmadı mübarek. hızımı alamadım bişiler gebertmek istiyorum.. :-p

neyse ben single'da bakınayım oyunlara, belki de yatarım uykum gelmiştir.. :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
herhalde bir ay filan kaldı 1.10 çıkmasına, hiç uğraşamam valla yapacak birşeyim yok bug'lar nedeniyle şu an. fendazon'a devam etmeyi düşünüyorum yama çıkınca, skill synergy'lerle herşey allak bullak olacak, ilk hiper düper build'leri yaratmayı hedefliyorum türkiye'deki.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 17 June 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
belki "gelicem" diyip de satanları da merak etmişsindir diye düşündüm.. :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

bunu diyeceğini biliyordum, cevabım hazır:

birkaç mesaj sonra "sam gelir mi acaba o da oynuyordu" dersin birilerini bulamazsan, şimdiden akıllada soru işareti bırakmamış olayım..

Sam Zeytinyağı Ltd Sponsorluğunda[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

oynamak isteyen biri var mı? bu akşam filan? lvl 40 civarı. nightmareden başlıcam gidicem.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...