Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Portishead, morisheeba, sneakerpimps güzel ammavelakin..

Angelotti

Öne çıkan mesajlar

ben harper-when she believes
diğer parçalarını da ben cok beğenerek dinlerim ama senin aradığın tarzda bu parçasını biliyorum bi tek :)[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
See the jungle when it's wet with rains
Just remember till your home again
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

triphop demedim demisin ama dedigin gruplar triphop yani ister istemez Massive Attack o gruba giriyo ama bazi yerlerde massive tribal die de gecio orasi ayri :D ama elec-trip bisiler dinniceksen trance falan da dinleyebiliosan buyur bu siteye bak..ben doom metal'den triphop trance'a dönüorum glb 6yillik seruvenimden sora kafam artik almio dierekten..buyur link incele her tur hakkinda bilgi ve ornekler war:

http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

morcheeba yazcaktim forum basliinda bi de red snapper da dinleyebilirsin smoke city falan da var underworld ........ die gider ztn yukarda siteyi verdim ama dayanamadim gene yazdim neyse sustum uyucam ben...[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

air
airlock
alpha
amstrong
anjali
antenne
anthea
aria
archive
artefact
attica blues
baby fox
badmarsh & shri
bang gang
baxter
bergman
beauty's confusion
big sir
björk
blue foundation
bowery electric
bows
broadcast
canidas
coldfinger
the controls
cooldown
crustation
cuba
daughter darling
day one
dj shadow
dj krush
dreamfield
earthling
earthphish
esthero
anja garbarek
a guy called gerald
goldfrapp
gry
gus gus
halou
hooverphonic
tim hutton
jay jay johanson
kid loco
kosheen
krom
kruder & dorfmeister
laika
lamb
lo-fi
lost balance
lovage
lunascape
mandalay
market
massive attack
ming
monk & canatella
mono
moodorama
morcheeba
nightmares on wax
olive
andrea parker
passion flower
pelican city
perry blake
pomegranate
portishead
puracane
nitin sawhney
red snapper
supreme beings of leisure
silverman
sin
si'se
smith & mighty
smoke city
sneaker pimps
somasonic
somnambul
sorem sound system
soulstice
spherical
statik sound system
sunday munich
suvome
terranova
thievery corporation
emiliana torrini
tricky
u.n.k.l.e
waldeck
zero 7

işte aklıma gelen, ordan burdan duyduğum, dinlediğim, okuduğum trip-hop ve benzeri grup/sanatçılar. ian brown demişim nedense o an onu dinlerken hoşuma gitmişti aslında alakası yoktur fazla ama unkle gibi elemanlarla takıldığı için arada çağrıştırmış olacak. ha bir de çeviri falan yaparken günlerce pc başında kasarken (bazen code kasarken) dinlenesi müziktir, ben öyle yapıyorum. nasıl her vize-final sabahlamasında moonspell dinliyorsam 2 yıldır, çeviri yaparkende massive attack dan vazgeçemiyorum. tabi iş güç bitince soluğu arşivin geri kalan öküz kısmında alıyorum orası başka.

[Bu mesaj othinn tarafından 31 Temmuz 2005 19:05 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj othinn tarafından 31 Temmuz 2005 19:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...