Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kafayı yemek üzereyim... Bi bakın.

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Ulan ne oluyor böyle müzik konusunda bu kadar zorlandıgım gün hiç gelmemişti.. Gruplar beni aralarına alırken neden bu kadar korkuyorlar... 4 tane grubum var dördüre abi yarın öbürgün çok daha iyi adamlar bulur album felan çıkarırsan sen bizi bırakırsın diyorlar ne oluyor ya.. ne yapmam lazım bilmiyorum..

匀称与渴望实匀称与渴望实 Redall_Hoor:
Selam
Beni eklemişsiniz herhalde..
sarışınlar boktur:
hayır
yada ben sizi ekledim
Garaj a ilan bırakmışmıydınız..
sarışınlar boktur:
baterist değilmiydin
Evt..
sarışınlar boktur:
ok
sarışınlar boktur:
konuşmuştuk
sarışınlar boktur:
demi
nerden tanışıyorduk tanıyamadım valla
çok kiş var msn de
sarışınlar boktur:
abi biz yalovalıydık
Hee ok
sarışınlar boktur:
ok
Ne yaptınız o işi
sarışınlar boktur:
bulduk
sarışınlar boktur:
bu günde ist daydık
sarışınlar boktur:
çalıştık
eleman buldunuzmu..
sarışınlar boktur:
evt
Beni salladınız yani
sarışınlar boktur:
abi
sarışınlar boktur:
sen bizi aşmışsın
abi delimisin o yüzdenmi
sarışınlar boktur:
sivascity
ne bakımdan beni istemediniz onu anlamadım
sarışınlar boktur:
ne biiimm abi sen baya profosyonel olunca
Off
Abi herkez bunu söylüyor ya
sarışınlar boktur:
sen istemessin sandık
yeni bi grubum var adamlar bana sen profesyonel adamsın yarın öbürgün başka grup bulup gidersin felan diyor
Neyse abi bulduysanız problem değilde
yani çıkmak isterdim açıkcası
sarışınlar boktur:
hadi yaa
senin saydıgın grupların tüm parçalarını çalabiliyordum
sarışınlar boktur:
abi valla çalışmasaydık bunla
ben çıkmıcam demedimki abi
sarışınlar boktur:
sen daah aiyi olurdun
sarışınlar boktur:
neyse abi bem kaçtım sana ii geceler
ok
neyse eyw
sarışınlar boktur:
kusura bakma valla
problem değil
sarışınlar boktur:
nebillelim
sarışınlar boktur:
eyvallah
böyle düşünmeyin ben amatör profesyonellik ilişkisi kurmuyorum şuan
neyse eyw
sarışınlar boktur:
ok
bye[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar da haklı aslında. Herkesin seviyesi belli, sen şimdi 10 yıldan fazla çalıyorsun, davula da çok ciddi bakıyorsun. Gidip de 3-4 yıldır çalan bir gruba da kendi ayarında bi davulcu daha iyi olur sanki.

Yani bu genel olarak böyledir. Seni tanımıyorum gerçi, ama belki de istisnasındır. Yani eğer gruptakilerin hatalarını anlayışla karşılayıp, alçak gönüllü davranan biriysen (ki takip ettiğim kadarıyla epey alçak gönüllüsün ;)) cidden garip bir durumdasın.

Hiç kendi seviyende çalan birilerini bulamadın mı ki?[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

mirage o isi yapacak davulcu yoktur abi bilmiyo musun?

davulcu dedigin dunyadaki en gicik insan turudur. bageti eline aldiginda cekilmez olurlar bu adamlar hehe

neyse ki davulcuya ihtiyacim yok artik :D

redall kendini kandirma daha cok gelisirim diye eger bi grupta etnik jazz digerinde death metal oburunde progressive vs. calmiyosan hic bisey farketmez. sadece daha cok parcanin cogu ayni olan ritmlerini ogrenirsin.[signature][hline]TOiO
Sosyal ağlarda paylaş

Dela Sana şöyle sıralıyayım

4 gruptan biri Numetal (Tool - Perfect Circle)

2.Rock'n Roll (Elvis-Jimmy Hendrix)

3.80's Hard Rock (Bon jovi-Queen-Led Zeppelin-Deep Purple)

4.Jazz&Blues&Funk - (Fourplay-Omar Hakim-Brooklyn Funk Essentials

Başında belirttiklerim tarz lar ağırlıklı olanlar bazıları uyuşmuyor demeyin..

Ayriyetten ben gıcık bir insan değilim senin dediğin tipler amatör davulcular.. ben şahsen ..tü kalkık davulcuları dövmemle meşhurumdur..

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 25 Temmuz 2005 01:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

istanbuldasın sanırım sen, bende istanbulda olsam bişeylere girişirdik ya iyi olurdu benimde profosyonel adamlara ihtiyacım var.. ama neyse artık bikaç yıla gelicem istanbula o zamana kadar oyalan sonra bişeyler yaparız ;p[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Kaptan Kubar Beni Plakopatların Başına alıcakmısınız... Alıcam Senide alıcam onlarıda alıcam burayı böylece alıcam..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

tool ve perfect circle numetal mii?eyvahlar olsun, bari hava atma şu kadar yıldır çalıyorum, çok iyi çalıyorum, çok tarz çalıyorum, herkes bana hasta diye :) hakkaten yok mu şu dünya üzerinde sorunsuz baterist?[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da 4 gruptan teklif geldi, hepsini degerlendiriyorum, ama türleri cok farkli. Hepsi cover gruplari:

[spo1=Gruplar]1) Swedish Death Metal (eminem, 50 cent falan)
2) Triphop (Metallca, Megadeth)
3) Progressive Metal (Christina Aquilera, Britney Spears)
4) Punk/Funk (In Flames, Ibrahim Tatlises)

(bunlar yalandir, kim benim gibi kazmaya grup teklifi yapar ki :(
[/spo][signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 25 Temmuz 2005 14:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu şu [spo1=ahan bu]匀称与渴望实匀称与渴望实[/spo]
rakamları temizleseymişsin keşke.

bi de bunu diyen adamlar, sana sormadan senin çıkmak isteyebileceğini düşünüp keşke kalsa diyip senden habersiz seni mi çıkartıyorlar hehe mükemmel ya. bunlarda sakatlık varmış bence, sen proyum ayaklarına yatmadığına göre yapabileceğin de bir şey yok, madem amatör-pro farketmez diyorsun, öyle davranıyorsun millete. ama madem amatör çalanlarla uyuşmuyacak seviyeye gelmişsin, profesyonel düşünmeya başlamalısın bence bir an evvel.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

Olaya öteki yönden de bakmak lazım :)
Mesela ben birisine seni alcaz deyip bi süre sonra başkasını alsam böyle yapabilirdim. "abi seni alamadık çünkü çok süpersin bizi aşmışsın" Zekice bi taktik ehe. [signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 25 Temmuz 2005 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış hatırlamyıorsam; dave mustaine'e bi söyleşideyken "müzisyen olmasaydınız, ne olurdunuz ?" diye sormuşlar. Dave de " Baterist " demiş. :P

tam emin değilim, sonra gelip sıkma uydurma fln demeyin.
gerçi ben bu sorunun aynısının farklı cvplısını da biliyorum. onda da politikacı olurdum demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

davulculara 70li 80li yıllara kadar muzisyen denilmiyordu (diye biliyorum). mesela grup 4 kişiden oluşuyorsa 3 muzisyen ve bir davulcu seklinde tanıtılıyorlardı (diye biliyorum).

Ama emin olmadıgım tüm bu bilgilerin dışında mustaine zaten ipe sapa gelmez herifin tekidir.[signature][hline]http://deliriyon.blogspot.com/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...