Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sebnem Ferah - Can Kırıkları

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

album gayet güzel aşmış bir album olmuş. ama nedense bana çok itici geldi. :([signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

her albümünü sayısız dinlemiş biri olarak söyleyebilirimki şebnem ferah'ın şarkılarında en önemli öğesi sözler. ancak bu albümde hareketli şarkılar sözleri biraz arka plana atmış gibi. tabi daha 2. dinleyişim. sindirmek gerek daha .... :) net bir yorum yok . tabiki gidin alın ama bunu almayıp napcaksınız?!
Sosyal ağlarda paylaş

bende aldım 5. sarkı gecmişe yolculuk mükemmel su an hepsini dinleyemedim ama sözler süper slow güzel bir sarkı[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

Saolun beyler bize hala gelmedi (erzurum) yarın gelecekmiş bende alır dinlerim hemen :)[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...