Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sereg gururla sunar (PatiClone)

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

said:
octopus, 28 Temmuz 2005 20:05 tarihinde demiş ki:
paticikte login olmamissak bile yanitla ya bastigimizda yukariya bi seferlik nickimizi sifremizi girip aynen mesaj atabilioruz bunda yok öle bişi olmamış :-P

Ehuehe pati clone derken herşeyi de aynı olmıcak burayı örnek alıyorum gerisi kendi kafama göre. Sizce gerekli birşeymidir o? Bence yazı yazmak isteyen login olsun. Öyle bi mesajlık şifre girme işi çirkin ben sevmiyom :).[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkned, 28 Temmuz 2005 20:14 tarihinde demiş ki:
forumunda bi bozukluk var uye oldum test bolumune bişi yazıyım dedim uye iseniz yerini sectim girmeme ragmen yine kullanıcı adı istedi neyse yazdım gine !ama ana sayfaya tepti bu olay 3 kere yasanınca "eeee seni mi çekcem"dedim:)

said:
bLackcha0s, 28 Temmuz 2005 22:18 tarihinde demiş ki:
Aaa biz demekki böyle bi siteye giriyormuşuz.

Yapım aşamasında olan bir projeden bir site gibi davranmasını ve hatasız olmasını beklemeyin. Orası bir site değil bir projedir şu an. 20 saat içinde oluşan bir proje. beni o gün 3 saatlik uyku ile sabah gideceğim yere geç kaldıran sonra öğlen 12'den akşam 5'e kadar izmirn sıcağında bekleten bir proje. Ama projemi seviyorum :). Ve güzel bir forum olacağınden eminim.[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkned, 28 Temmuz 2005 20:14 tarihinde demiş ki:
forumunda bi bozukluk var uye oldum test bolumune bişi yazıyım dedim uye iseniz yerini sectim girmeme ragmen yine kullanıcı adı istedi neyse yazdım gine !ama ana sayfaya tepti bu olay 3 kere yasanınca "eeee seni mi çekcem"dedim:)

Hatayı aradım ama bulamadım? Tam olarak söylermisin? Bende sorunsuz çalışıyor. Siteye üye ol login ol istediğin gibi yazı yaz konu aç...[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

aferin.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

EHeh projelerim var arkadaşlar. Dediğim gibi amacım paticiği clonelamak değil. Ama burası çok güzel olduğu için örnek alıyorum :). Pati sizindir demiyecem pati bizimdir diyecem daha uygun olur.

kedi vs sereg demeyin pls kimseye karşı birşey yapmıyorum bu benim kendi ürünüm. Kimseye zıtlık olsun diyede yapmıyorum :).[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tcpip, 28 Temmuz 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
uye oldum mesaj atamıyosun buglı dandik olm bu ahaha :-)

güzel tebrikler hatta aferin
paticik i klonlicana kendine basarılı bi proje yapsaydın keşke

Pati bizimdir bizim kalacak
Pati bir dir bölünemez
Kedidir Kedi

ay sustum tamam :-)

Nası mesaj atamıyon ya? sorun ne? Hangi dosyada? Alla alla :S. Ben flood bile çekiyom kendi siteme be :D

Domainimde geliyo yarına hazır :D. Aldım walla :). Ehhuehue ne olur ne olmaz registeri tamamlanmadan açıklamıyom :).[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

giris yaptım halde yazamıom giris yap dio sorun post.php de girisin tanımını yanlıs yapmıssındır :-)

[spo1=bak bule dio]Merhaba test , Çıkış | Arama

Burasi sadece üyelerimize özeldir.

Üye iseniz buradan giris yapabilirsiniz,

Üye degilseniz buradan kayit olabilirsiniz[/spo]
yukarda da gordugun gibi merhaba test dio yani giris yapılı ama asadaki hata da giris yap dio. istiyosan ss atam :p

[signature][hline]Günlük Münlük
Sindarin Bulustur Bizi :-)
Chaos Web Tasarım

[Bu mesaj Tcpip tarafından 29 Temmuz 2005 00:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tcpip, 29 Temmuz 2005 00:20 tarihinde demiş ki:
ehhe al sana baska bug

konu acıcam
Paticik Forumlari
Pati Tech / Internet
Türkçe alan adi satiyolar! Ohannesss

bolumune acıyor sanıyor :-)

O bug değil orası hala static orasını düzeltmedim :). Mesela ona kalırsa quote de çalışmıyor mesaj editleme de yok :). Daha bitmedi yani işte yavaş yavaş güzelleştircez.[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

oha herif harbi klonlamış
güzel güzel devam
:)[signature][hline]Sensible, 28 Temmuz 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
Yeni gelenler bölümü kapatılsın yahu bu ne. Hale bak paticiğin yarısı daha mesaja bakmadan hoşgeldin yazıyo nedense. Post kasmaktan başka bi anlamı kalmamıış buranın

'yeni gelenler' kapatılsın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...