Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sereg gururla sunar (PatiClone)

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

Cloneladım :D

aha tıklayın
PatiClone

Tabiki daha bitmedi :). Çoğu şey çalışıyor ama bazı menüler hala değişmiyor mesela mesaj yazarken üstte o mesajın forumunun adı falan filan yada ne bilyim üye olmadan mesaj atabiliyonuz :-).

Neyse elimden geldiğinde güvenliği korudum ama her yerde olmadı akşama yine düzenleme yapacam gece de bi açıklarla dans ederiz offf of :). Gelişiyor forumum :-P

Admin panelinden forumekleniyo sıralanıyo kategori ekleniyo ama kategori şu anlık sıralanmıyo neyse akşam onuda yapıyım :). 20 saatte oluştu bu forum. 20 saat uyumadım ama oldu be şu an fena değil :).

Bu arada sevgili yöneticilerimiz bizi cloneladı diye üzülmesin bu forumumun başlandıcı burada kendime bir forum yapmak istiyorum ve örnek olarak paticiği seçtim çünkü çok bir forum. Şu an tabiki paticiğe çok benziyor ama değiştirecem. Önce bi php olarak kodlamasıb itsin sonra butonlar bi iki resim falan filan css stilleri vs...

Açık kaynak koda gelince aklımda hem phpbb gibi bir forum çıkartmak var tabiki bu yıl olmaz önce lise 3 bitsin bitince sizlere en güzel forumu yapacam :). Bu forumu bu şekilde açık kaynak kodlu olarak verebilirmiyim bilmiyorum.

Her neyse nası olmuş :D[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

Not: açıklara gelince hiç kafanızı yormayın ben size söyliyim üye olmadan mesaj atılıyo mesaj atarken saniye kontrolu yok flood çekebilirsiniz :D. bazı yerlerde sql injection olabilir. xss'e gelince kapamak için özen gösterdim :). Şu an olduğunu sanmıyorum ama yine bi gözden geçirecem.

Walla host free host şimdilik paralıya koymam hele bi bitsin forumum sonra koyarız :)

http://sordum.6te.net/pati/admin

:D, çok basit oldu üyeler içinde banlama şeysi filan koyayım onların sütunları tabloda zaten hazır :)

[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 28 Temmuz 2005 14:45 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 28 Temmuz 2005 14:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nightstalker, 28 Temmuz 2005 14:44 tarihinde demiş ki:
Bence en büyük eksiği amaç :D. Yine de güzel olmuş.

Eheheh amacım var :). Bitince yapacam aklımdaki şeyi. Alan adımıda aldım. yarına register olur.

Biraz regular expressions kasmam lazım akşam sonra template sistemide hazır olcak off html ile php kodlarını ayrcam off deli olcak :). Çok rahat gelişebilecek forum.

Edit: Profil kısmı çok güzel oldu girin bakın şifre mail değiştirme imza değiştirme :)
[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 28 Temmuz 2005 14:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bobo, 28 Temmuz 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
sen bunu birakda yeni sistem gelcek, onu bekle :-P

Yeni sistem? Ne yeni sistemi? Ben burada patiyi clonelamaya çalışmıyorum kendi forumlarımı yazmaya çalışıyorum :). Yani pati güzel olduğu için örnek olarak seçtim. Sistemi güzel olursa beğenirsem benzer birşeyler yapabilirim tabiki. Şu noktadan sonra forumum üzerinde rahat rahat değişiklik yapabilirim, css adlarını bile ezberledim be odd even... :-)[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bobo, 28 Temmuz 2005 15:16 tarihinde demiş ki:
aaa en onemli seyi unutmussun!
google reklamsiz ve arama bolumsuz paticik mi olurmus!
hemen koy onlari da!

Ehueuhe olmaz :). Koymam. Arama bölümü en son. Sanki çok mesaj varda neyi arıcan :D. İlk önce konuya yeni mesaj atınca konu yukarı çıkmıytor onları halledecem sonra üyelere özel bölümlere herkes giriyo maşşallah :). bi only_member(); yaparız oraya.[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 28 Temmuz 2005 17:05 tarihinde demiş ki:
1- neden arian = Seregwethrin
2- neden 2 tane donanım & yazılım bölümü var?
3- sadece patide en çok takip ettiğin bölümleri mi yazdın? o yüzden mi iki tane d&y var?

Arian yazması sayfayı patiden kaydetmiştim en son mesaj ona aitti diğer sütunları sildim bitane sütun bıraktım tabloda oda arianındı :D. Neyse yarın sabaha umarım istediğiniz gibi olacak :).

Bu arada forumum patiden ayrılana kadar yani bakan biri ilk bakışı ile aaa ne kadar paticiğe benziyo diyemiceğivakte kadar alta paticik reklamı atacam :D[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

paticikte login olmamissak bile yanitla ya bastigimizda yukariya bi seferlik nickimizi sifremizi girip aynen mesaj atabilioruz bunda yok öle bişi olmamış :-P[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]i have become comfortably numb.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...