Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ailton Beşiktaşta

Hickman

Öne çıkan mesajlar

abi aslında tümer, ibrahim akın ve ahmed hassan var ama bunlar ya konsantre olamıyolar ya da geçen senelerde bunlar normalden iyi oynadı. sergeni saymadım 3 sene önce sayardım da artık geçiyo sergenden. yine de görecez bakalım.

ayrıca vodan doğru demiş. carew valencia'dayken arkasında deli gibi orta saha vardı.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyedeki en iyi ortasaha oyuncuları bizde ama oynamıyorlar,oynasalar takımımız cok güzel yerlere gelicek ama Rıza Hocamız gerçekten güzel bir takım hazırladı ona olan güvenimiz sonsuz inşllh son senelerin en iyi Beşiktaşını izleyecegiz Atom Karınca boş durmaz inancındayım...[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöle söylüyim Sergen gibi bi adamımız var ama adam bi maç oynayıp yaklaşık 10 maç yattığı için tam verim alamıyoruz. Gelip burda sergenin yeteneklerini tartışıcak biri yoktur heralde. Tümerimiz var hadi o çalışkan ama oda öle süfer bi yeteneğe sahip değil. Ahmed Hassanımız var hani iyi adam ama bencilliğinden dolayı top atmaz. İbrahim Akınımız var ben bu çocuğa güveniyorum bi tek adam olursa bu olur dicem. buda genç işte daha tecrübesi yok kendilerinin. Genede Beslicek adamımız varda Beslicek adamların bi garip olması yüzünden sorunlarımız var yoksa gerçekten ofansif anlamda türkiyenin en iyi ortasahaları bizde diyebilirim. Hani takım olaraktan. Bireysel olarak Alex falam var gene :D[signature][hline]Love is all around.
Wallaha billiha inanmıyan Atatürk Havalimanına baksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...