Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tank

Othranx

Öne çıkan mesajlar

beyler bu ilk çalışmam 3dsmax ta bi yorum yaparsanız sevinirim..yeni öğreniyorum bu arada ekleyeyim de ,çok pro bişi değil=)

tank1

tank2[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

ya sıkış bi tank işte çok bişi beklemeyin dedim=)[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

sağol ya zati dandik mandik diom da boru deil 4-5 saat oturdum bilg başında bunun için ama artık oyun oynamaktan daha çok eğlendirio bunu öğrenmek..haklısın söylediğinde[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Othranx tarafından 28 Temmuz 2005 03:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fantastik, hayal ürünü ibr tank da nasıl orantısızlık buldunuz onu anlayamadım ya, neyse...

kaplamalar da ve ışıkda sorun var gibi, bazı yerlerde kaplama saçmalamış, objeleri alta nesnelere bölüp <(ya da edit mesh tek tek polygonlara bölerek) kaplamaları ayarlarsan düzebilir.

ışıklandırma da ise, zeminden yansıyan ışığı hesaba kat, gölge rengi de, ana hakim olan gündüz ışığının tümleyeni olmalı. (turuncu ise mavi, yani gölgeler hafif maviye kaymalı)

ellerine sağlık bence gayet hoş[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

Sosyal ağlarda paylaş

kaplamalari degistirirsen cok hos olabilir hatta bence cok guzel bir dizayni olan bir hover-tank bu...[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

Hayal ürünü olması acısından değişik ve hoş bi modele benziyor.
Fakat Gölge-i_Khan ın da dediği gibi kaplamalarda büyük sorunların var ışıklandırma ise yok neredeyse.Ayrıca modellemede de yine problemler var.Bunların dışında arkaplan ve yer daha düzgün yapılabilirdi aynı zamanda yerdeki texturelarda kaymış durumda tile sayısını arttırmalısın.
Sana 3dsmaxla ilgili tek şey söyleyeceğim eğer isteğin varsa ve çalışacak zamanın şuanki bilginle yaptığın tankı göz önünde alarak ileride çok şahane eserler yaratacağına inanıyorum.
Önemli olan yaratıcılık burada =)
Devam et..[signature][hline]msn/mail|mail|icq
Main***
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne lan :-) nasıl bir texture kullanımı nasıl birşey.. yani böyle bir namlusu varsa bunun ilk ateşlemede tank patlıcaktır :-) vala ben begenmedim.kolay gelsin.[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...