Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fantastik müzikler....

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

Aslında baslıkta tam ıstedıgım soruyu soramadım asıl sorum su,Frp oynarken hangı grupları yada parcaları dınlıyorsunuz frptık muzık ısımlerını yazarsanız sevınırım benım bıldıgım bır potansıyel var Bravehearttan Celtıc muzıklere kadar bır yelpaze sızın dınledıklerınız neler?....[hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

Bende merak ediyodum konun açılması iyi oldu. Şimdi Bende şuana kadar müziksiz oyunlar oynattım. Ama müzik dediğinize göre önemli bir faktör. Şööle güzel şeyler yazarsanız, mesela şööle:
Örnek:
-savaş şarkısı olarar--bimnenne
-yolculuk şarkısı--bimimimimnenne

gibi. Gerçekten güzel olur. Teşekkürler..[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

blind guardian ve iced earth gibi gruplar iyi gider
daha evde var ama bakmak lazım tabii
ama müzik bazen baş ağrıtıyor, denedim gördüm[hline]"127*625+3 işleminden elde edilen sayının 5 tabanındaki eşitinin rakamlarının toplamının 10 tabanındaki değeri kaçtır?"(Yaşasın ÖSS!)
Aşağıdakilerden hangisi en aşağıdadır?(Long live ÖSS!)
Gel vatandaş beleş 3.5 ed.e geeel
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bg, neverwinter nights, iwd, diablo gibi oyunlardaki hoşuma giden şarkıları bi şekilde bulup onları fona koyuyorum m

Mesela, md de gruplandırma özelliği var üç grup koyuyorum mesela savaş, yolculuk ve köymüş vs gibi sonra duruma göre grubu seçip bi şarkı seçiyorum...[hline]Avatar...
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde Apocaliptica takilmak cok iyi olur

Soleki
Apocaliptica - One
- Unforgiven
- Until it sleeps
- Hope vol 2(kesin kez oyunun sonuna dogru dinlenmesi ve sonuna birakilmasi gereken bir sarki)
- Carmina Burana (en aksiyonlu sahnesinde bu sarkiyi calin)

hanz Zimmer - rock theme
Hanz Zimmer - Crimson tide
Craig Armstorng - Twink Peaks-Lauras theme (off be ne muthistir)

eger gazdayim aman ben asacam kesecem.diyosan blind Guardian /Iced Earth/Shadow Theater takil.
Muthistir hepsi dogr sarkilarla[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

kısıtlamayın kendinizi. ne kadar hoşunuza giden film ve oyun sound tracki varsa toplayın. her durum için parçaya ihtiyac olabiliyo.

ama genel olarak
-yavaş/sakin/hüzünlü durumlar (flütlü falan parçalar. enya vs..)
-yüksek/aşırı düşük tansiyon (requiem for a dream STleri, ayrıca evangeliondan bazı parçalar.)
-Combat müzikleri (conan the barbarian, berserk, chaos gate, iced earth (my own saviour)... biliyosunuz siz bunları)
-tanrısal müzikler (orkestral ve koroyla beraber çalınanlar. misal black moon chronicles'ın bazı parçaları. bilimum kilise müziği tadındaki parçalar)
-sinsilikle ilgili şeyler (yavaş ilerleyen, kalın sesli parçalar. misal BG soundtrack'inden stealth in the bandit camp)
-combat dışı aksiyon, koşuşturmaca (kovalamaca felan. 28 days laterda bikaç tane var. Escaflowneden horse ride gibi şeyler :) )
şeklinde sınıflandırılabilir. bu şekilde düşünün bence...[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Hereos of Might and Magic in müziklerini dinliyorum. Özellikle ultima ve diğer strateji oyunlarını oynarken.

Ama tabiiki bu sıralar Lord of The Rings müzikleri varken RPG ve strateji oynarken ne dinlicez diye düşünmeye gerek yok. Hope and Memory, Helm's Deep, Return of The King, Ring Goes South, Bridge of Khazad Dum, Stone of Foundation, Amon Hen, The Uruk-Hai ve The Black Gate size eşlik edeceklerdir..

[/b][hline]---------------------------------------------
Now I lay me down to sleep
Pray the lord my soul to keep
If I die before I wake
Pray the lord my soul to take

:-) :-)
Sosyal ağlarda paylaş

gladiator ı yazmamışsınız kınıyorum
Şu aptal vampir şeysi neydi yaw MAgic söler benim aklıma gelmedi.(uff uyuz oldum hatırlıyamadım)

BEn oyun müziklerini fazla kullanmıyorum çok oynamış olanlar baygınlık yaratbilioyr.

Bi de last mohican tabe the kiss adlı parçası ya da main theme
aynı gibier zate.[hline]bilinçli toplumun
kurallara ihtiyacı olmayacağı gibi
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

dragon, Blackmore's Night tam senin istediign sey. Adam deep purplein eski gitarist Ritchie Blackmore, tamamen medieval muzik yapiyor, lutelu harpli gitarli harika enstrumental sarkilar var, super gider.

bi kac sarki ismi

When I was on horseback
Minstrel Hall
Preatorius
Memmingen
Mond Tanz
Possum goes to Prague

hepsini indir, ozellikle en usttekini, pisman olmassin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonutopia, 30 December 2003 02:59 tarihinde demiş ki:
Conan the Barbarian filminin soundtracklarıde gercekten guzel ve uyumlu...[hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun

evet cok güzel... son oynattığım oyunda fonda conan çalıyorken karanlık gölün sularından çıkan siyah ejderha oyuncularımı flat footed yakaladı !!! Tek bir line of acid ile maalesef hepsi öldüğünde, bu fon müziğini çok seviyorum dedim, nedense hepsi bana çok kötü bakıyordu... sanırım fon müziğini pek sevmediler :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

benim bir arkadaş 2 sene önce sihir'den toplama birkaç tane cd almıştı. PC oyunlarından Diablo, Baldurs Gate filmlerden conan, hunt for red oktober falan baya birşeyler vardı... güzel cd'lerdi bilmiyorum hala satıyorlarmı :?
Dungeon tarzında yerlerde diablo'yu salıyorum fona bir daha hiç ellemiyorum...
özel mekanlar için baldur's gate (flütlü han müzikleri falan, çeşitli encounter mekanları için çeşitli heyecan verici müzikler)kullanıyorum...
genellikle de yeterli oluyor...
zaten hem oyuncuların neler yaptığını / söylediğini takip etmek ve bir yandan da playlistten şarkı seçmek zor olduğundan genellikle bir tanesini takıp oyun sonuna kadar random çaldırıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...