Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpeğim ÇAkır =)

Lexius

Öne çıkan mesajlar

Sizlere bi kaç fotosunu koyaım dedim...
Cinsi : Danoa kırma (Anası danao babası pitbull)

[signature][hline]=Demokratik Pati Örgütü=
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonuna Kadar Savaşacağız...

[Bu mesaj Lexius tarafından 13 Temmuz 2005 22:48 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

gercekten guzel bir kopegin var, kavgacı egitme hayvanı ama seni koruyabilsin. Bu sene sınavı kazanırda Ankara'ya gidersem buyutmek uzere bir yavru alicam buyuyunce soyle bişey olucak :)

bayılıyorum saint bernardlara[signature][hline]thelegbra, 13 Temmuz 2005 18:46 tarihinde demiş ki:
sivri değil normal default karasinek işte..cam kapı açık tepedeki ikisini öldürsen kapıdan "ooo ortama geliyoruz" diye eklenmeye devam ediyolar

Çizimlerim [Pati Albüm]

Sosyal ağlarda paylaş

hastalıktan yeni kurtuldu başına bi sürü olay geldi de :( belediye çiftliğnden aldık geldik 3 ayda anca bu kdr iyileşti yoksa tüyleri biraz daha uzun ve parlak baya güçlü belediyeden aldıımızda 3 tane rotwieler ile dövüştüünü sölemişti eleman bn o günden beri tırsıom bundan :)[signature][hline]=Demokratik Pati Örgütü=
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonuna Kadar Savaşacağız...

Sosyal ağlarda paylaş

ya kırma köpeklere karşı bir antipatim var sevemiyorum hayvanları.

@dory;
st. bernardların da bakımı çok zor yaw bizde almayı düşünüyorduk da finansal açıdan zorladı :) bide evde bakımı zor olur diye işte.[signature][hline]Üşüyorum...
Aslında üşümüyorum serinliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
st.bernard'ın bakımı zor gerçekten. mamaları ve günlük yeme-içme şeylerini sayarsak zorlayabilir biraz. fakat onun haricinde bence çok tatlı,zeki ve uysal köpekler. sadıklığınıda unutmamak lazım.
çakır için üzüldüm, dövüş olayları falan. umarım en kısa sürede daha da iyi olur.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...