Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sex HAHA

Popeye

Öne çıkan mesajlar

eheh bu çinliler çok komik ya

bugün yeni malzeme için para toplamakla ugraşıyorum.2 çinli geldi :) diyaloglar şöyle

-çinli: you sex ?
-ben: what ?
-diger çinli sanırım arkadaşına söyledi: she sex
-ben: what the fuck are you talking about ?
-çinli: sex HAHAH sex sex HAHAH

ehehe olayı sonradan anladım yani tahmin etmiştim ama bu kadar hödük olduklarını düşünememiştim :) benim char female elf bu iki denyo DE male sanal sex yapmak istiyolarmış LOL

çinli bi arkadaşları daha geldi o ingilizce biliyormuş o anlattı eueh farming başlarına vurmuş heriflerin[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

"insan bazen, masanın üzerinde duran çakmağı göremeyyo"
hilmi teke

Sosyal ağlarda paylaş

yok lun o arada iyileri var bugun eleman geldi scav questinde 20 tane tarantula kesmemde deli gibi yardım etti hattı bokunu cıkardı 20 tane heal pot verdi fdsfas..

Bi eleman da var cince ingce biliyor bir daha ki sefer online oldugunda selam vs. gibi kelimelerin cincelerini örenip buraya yazıcam :D[signature][hline]Darkened The Assassin - Bartz
Ufaklik The Scavenger - Bartz
KaraSakal The Dwarf - Bartz
msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bugun official olarak ilk (büyük ihtimalle tek) çinli kankamı edindim ingilizce bilmiyor ama olsun haha. Iki alakasız ingilzce kelimeyi yanyana getiriyor nededin diyorum, dediki "i mean xia kuai le kai xin" bende "oh ok" dedim 2.5 saat kadar grup olarak kaldık adamla komediydi. sonunda you my friend dedi bende yes diyince "?????" dedi koltuktan düştüm burda. bir iki kelimede öğrendim arada.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

"i mean xia kuai le kai xin"

ehehe süpermiş

ben artık kızmıyorum çinlilere eheh
ks, ds veya başka türlü pislikler yapmazlarsa tabi :)
hatta bugün bi tanesine baya üzüldüm :P 2 kere ks yapmış birine.adamda psikopata bagladı herhalde main charla gelip 1 saat çinliye ks yaptı sonra kaçtı çinli :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

"insan bazen, masanın üzerinde duran çakmağı göremeyyo"
hilmi teke

Sosyal ağlarda paylaş

ya alla askina yapmayin etmeyin tamam 100 tanesinden 80 tanesi pisliktir (oda ayni dili kulalnamadigimiz icin iletirsim probleminden cikan bi sorun..) ingilizce bilenlerle hakate cokta iyi party yapilio yaa bende cinli antisempatizaniyim ama adamlarin kendi icilerindeki savasi bile gormuonuz siz cinli cinliyi kesipo baskasini ksledigi icin
botlari kesio adlarini kotuye cikardigi icin.
ha isi pislige vuranlar coktur
sanki bizim icimizde herkes ak pek melekte baskasina laf atioruz cik cik[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 02 Haziran 2004 13:31 tarihinde demiş ki:
lanet olasi cekik gozluler !

haha güzeldi bu :P[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Ari-, 02 Haziran 2004 17:05 tarihinde demiş ki:
xie xie = tesekkur
ni hao = selam
dui bu qi = ozür dilerim
bang mong = yardım
ehe en gerekli cince sozler buyrun fahri cinli olaraktan

"Rang Rang" Nedemek Bu Konudada Bizi Aydınlatırsan Çok Sevinicem.

Devamlı Çinliler Konuşurken Görüyorum Merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...