Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk üstünlüğü

pot

Öne çıkan mesajlar

Çok dikkat etim bazı iyi monkları yenmenin ihtimali yok pvp de bir çok tattkik denedim ama wariorumla alamadım bunu her monk için söylemiyorum ama bir kac isim var hic yenemedim bunun üzerine monk chr actım ve inanamıyorum resmen pvp de toplu katliam yapıyor anarchy onlinedada bu böyleydi doc en iyi pvp ciydi bu mantıgı sevmiyorum gerci burda monk en azındansınıf olarak . Pure monk olarak takılıyorum başka bir prof bile ihtiyac duymuyorum şu anlık 4x4 arenadada en sevdiğim takım 3 monk 1 element bu şekilde hic kaybetmedik hele bize vurdukca kahrolan yanımıza geldikce pişman olan wariorlara acıyorum

[Bu mesaj pot tarafından 26 Temmuz 2005 09:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en kolay olen karakter mesmer dir unutma
ayrıca bu oyun 1v1 diil... bu demek oluoki smite rulz
:)
**he bu arada backfire hic bi zaman 20sn surmez deisen dmg dir
[signature][hline]live free , die well..
Nijensta Valdre @ gw

[Bu mesaj noregret tarafından 27 Temmuz 2005 09:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim anladim ki mesmer hakkinda pek bir sey bilmiyorsun....Mantra Of Persistence ne hic bilmiyorsun.

Description: For the next 30/78/94 seconds, any Illusion Magic Hex you cast lasts 20%/84%/105% longer.

al sana 20 sn Backfire atmanin yolu...Ukalalik etmeden arastirin lütfen.Biri var diyorsa acip bakin saga sola...

20 sn back fire atarim! :)
Sosyal ağlarda paylaş

İyi bir Knock-down warriorla bi Monk'u max. 10 saniyede alabilirsin.Hayır diyosan deniyebiliriz :)[signature][hline]what is it in my eyes,
a piece of broken glass?
is this the time I should be on my knees for you?
is this your way of telling me,
another has been be found?
now I know it's teargas in my eyes
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Unintended-, 27 Temmuz 2005 17:20 tarihinde demiş ki:
arkadasim anladim ki mesmer hakkinda pek bir sey bilmiyorsun....Mantra Of Persistence ne hic bilmiyorsun.

Description: For the next 30/78/94 seconds, any Illusion Magic Hex you cast lasts 20%/84%/105% longer.

al sana 20 sn Backfire atmanin yolu...Ukalalik etmeden arastirin lütfen.Biri var diyorsa acip bakin saga sola...

oda remove hexi yapıştırır :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Unintended-, 27 Temmuz 2005 17:20 tarihinde demiş ki:

backfire illusiona koymuslar vay canınaaa
domination i kapattilar heralde sıkılıp rofl
lol ok ukalalık ediorum ben bilmiorum sana mesmerinle ii pvp ler oldur yok et[signature][hline]live free , die well..
Nijensta Valdre @ gw

[Bu mesaj noregret tarafından 27 Temmuz 2005 21:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar her clas başka classın antisi ola bilir... unutmayın secondary class diye bişiyi de var ben şahsen ranger oynuyorum ama monkuda aşşağı alırım wariorıda mesmeride onuda bunuda yeterki ekip çalışması yapan bi grubum olsun... monka monkda heal atmaya çalştığın zaman damage weren büyüler ... mesmerde energyini yok ederken sana hasar veren büyüler... rangerda distracting shot ve disabling shot gibi naneler fighterda knockdownlar bunların hepsi taktik olayı ama herşeye yetişmek zor bu yüzden grub olayı bitirir ! ben bunu gördüm bunu sölerim.[signature][hline]- Dowai -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
soldier1905, 27 Temmuz 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
Seninde pek bildigin solenemez :) Orada ilisuon magic hexlerin süresini arttirir diyor. Backfire domination magic.

ciddi ciddi gözümden kacmis yahu...zaten bu aralar bi konstrasyon eksikligidir gidiyor :( valla saol düzelttigin icin...

bidi bir arkadasimiz aklinca dalga gecerek yanitlamis...Kırıcı olmak icin konusacaksan hic konusma arkadasim daha iyi..amac kirici olmaksa bizde biliriz kırıcı olmayi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...