Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Bostancı Lunapark Buluşması

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

buluşma topiklerinde isim yapmış biri olarak(yuh havaya bak :-)) bir bomba daha patlatmaya karar verdim...

şimdi şöyle planladık..bir terslik olmazsa haftaya salı günü öğlen buluşulup bişiler yapılır...her türlü şey olabilir yani...pizza huttan tutunda sahilde içmeye kadar..vs..

saat 8 de lunaparka gidilir...para bitene kadar gondola ahtapota çarpışan arabaya binilir...ama gondola binerken sarhoş olma koşulu var...

size de uyarsa mesajlarınızı bekliyorum....tarih ve yapılacakların listesinde oynama olabilir..ama lunaparka gidilicek :D[signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizansın çocuklarıyız!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

susun lan ben geliyorsun dediysem geliceksin custodem kaçarı yok..

hymn senide ayrı döverim kesin geliyosun olm sensiz pati buluşmasına gitmem ben :D[signature][hline]''Devlet-i Osmaniali'de terfii temayuz ilim irfan ile olmaz; ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak madeni haz, ya da olacak ten ile temas...'' {Osmanlı Özdeyişi}
Sosyal ağlarda paylaş

ya o güne kadar en geç p.tesi herşey belli olur...olm bak gelin lan mando efsanesi yıkılmasın.. :D benim düzenlediğim buluşma dolar taşar hüleaaan :D[signature][hline]''Devlet-i Osmaniali'de terfii temayuz ilim irfan ile olmaz; ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak madeni haz, ya da olacak ten ile temas...'' {Osmanlı Özdeyişi}
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...