Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bende bıraktım

Destruction

Öne çıkan mesajlar

o prince de güzeldir yani. bilgisayarla tanışmama sebep olan ilk oyunlardan biri [Prince 1 olarak da geçer adı :P. En sonuncusunu da bi ekran kartı ek cd olarak veriyordu (Tam hatırlamıyorum modeli ama güzel bi versiyondu)]
bu arada geçmiş olsun. :)[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

benim oynadığım warrior within.town çekme korkum olmadan kombo yapıyorum korsanlara :)

said:
DraculaVigorous, 27 Temmuz 2005 02:37 tarihinde demiş ki:
o prince de güzeldir yani. bilgisayarla tanışmama sebep olan ilk oyunlardan biri [Prince 1 olarak da geçer adı :P. En sonuncusunu da bi ekran kartı ek cd olarak veriyordu (Tam hatırlamıyorum modeli ama güzel bi versiyondu)]
bu arada geçmiş olsun. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ko oynanmaz bi oyun item hırsı insanı stress e sokuor.
Ben bırakmak için sole bi yol buldum ama
hala cesaret edemiyorum.
1. karmasık ve akılda kalmyacak bi pass hazırlanır.kagıda yazılır.
2.O karmasık şifre yeni şifreniz olarak kaydedilir.
3.o kagıd yakılır.
Artık bi charınız yok.Biras üzlürsünüz ama hersey bitmiştir :)[signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : Aserne
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 27 Temmuz 2005 12:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 27 Temmuz 2005 12:42 tarihinde demiş ki:
Ko oynanmaz bi oyun item hırsı insanı stress e sokuor.
Ben bırakmak için sole bi yol buldum ama
hala cesaret edemiyorum.
1. karmasık ve akılda kalmyacak bi pass hazırlanır.kagıda yazılır.
2.O karmasık şifre yeni şifreniz olarak kaydedilir.
3.o kagıd yakılır.
Artık bi charınız yok.Biras üzlürsünüz ama hersey bitmiştir :)

Ben sana daha kolayını söyleyeyim. ben UO bırakmak için bir forum açmıştım "7x Gm karakter bedava varmı isteyen" bir hafta icq susmamıştı :) İki günde kurtuldum illetten :D Hala geri dönmeye çalışıyorum ama bulamıyorum eski charı :D

Sende bana ver şifreni bn sana çok güzel bir iyilik yapayım ne dersin shadow :D[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 27 Temmuz 2005 13:22 tarihinde demiş ki:
:) :) :)
suan bırakmak istemiyorum.
Boot bulursam Full shell ince warior olcam sonra bırakcam

Bırakacak olrusan teklifimi unutma :D Buralardayım :P Olmadı sen Snowsphinx'e mesaj at o bana haber verir :D[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...