Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşam için Mİ...?

Villians

Öne çıkan mesajlar

Gece düşmüştü ve ben tamamı ile kayıp olduğumu düşünüyordum.Belki belki diyordum bir yol bulup kurtulabilirdim bu düştüğüm durumdan.Çok kısa zamanda
olup bitmişti herşey..ve ben anlamadan kendimi dipsiz bir
kuyuda bulmuştum.Hatırladığım en son şey onun elini bırakışım oldu.Düşmiyceksin diyordum buna izin veremem.Ama benim bakışlarımda ise çoktan çaresiz olduğunu anlatmaya çalışıyordu ona.
Gözlerinden yaşlar akmaya başlamıştı.Bu çok anlamsız diyordu.Yeni bulmuştuk birbirmizi.Bir aşağıya baktım bir ona öyle ya yeniydi.Gerçekten başka çözüm yoksa benim oraya gitmem gerekiyor idiyse..
Ellerimi bırak dedim gitmek zorundayım.Bunu biliyorsun dedim.Lütfen diyordu...bunu yapmak zorunda değilsin.Bense aksine affet beni diyordum birilerinin yaşaması için birilerinin ölmesi gerekir ve sen kesinllikle yaşamayı hakediyorsun....

(yorum gelip devamı istenirse devamı gelir )
Okumanızı isterim[signature][hline][b][u][i]Dark Elf
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Villians, 24 Temmuz 2005 21:34 tarihinde demiş ki:
Bakış açısı yada tezatlıklar dünyası ile ilgili diyebilirim.Yani
iyinin olması için kötünün de olması gibi..

iyinin olması için kötünün olması tamam zıtlığın birliği de ölümle yaşam apayrı iki olgu biri olmassa dieri olur biri olursa dieri olmaz[signature][hline]We cast our lot together four still stand as one
Here we'll remain forever till our kingdoms one
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yani ele almak istediğin konular, kısa kısa pek açıklanamayacak şeyler de ondan yadırgadık belki de.

Kavramlar şu an çok genel olduğundan ve yüzeysel durduğundan birşeyler diyemedik. Pek bir kanıt yok elimizde.

Ama asla istemeyeceğim şey yeniden yazmak isteyen birinin cesaretini kırmaktır. Lütfen devamı gelsin ve uzun olarak ki hakkıyla bir incelemeye ve eleştiriye tabi tutabileyim en azından kendi adıma. Uzunluk sorun değildir. ;)

Bekliyorum...[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies; Blog
Sosyal ağlarda paylaş

her zaman dediğim gibi, daha uzun, daha detaylı yazılar lütfen, evet herkes okumuyo, üşenenler oluyo ama önemli olan senin içindeki herşeyi anlatman, okuyan okuyo ve yorumunu da yapıyo, üzülme :)[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Villians, 24 Temmuz 2005 23:40 tarihinde demiş ki:
Aslında kısa yazmamın sebebi uzun yazdım zaman pek dikkate alınmayıp eleştirilerin yapılmaması.
Ben uzun süredir yazmıyordum aslında.Bunu bir deneyiş olarak alsanız sevinirim
Ölümle-yaşam bana göre bir sıra biçimi

sen uzun yaz ben eleştirisini yaparım :)[signature][hline]We cast our lot together four still stand as one
Here we'll remain forever till our kingdoms one
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...