Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web Msn

Daniel

Öne çıkan mesajlar

said:
Maedhros, 23 Ocak 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
ben nedenini bilmediğim bi şekilde ağ bağlantısındaki 2. bilgisayar normal msn acamadıgı ıcın baglanmak zorundayım refreeshle calıstıından guzel dııl bence hıc yaklasmayın

Refresh le çalışıyor? İlginç çok rahatsız edici gelmedi bana... Diğer o refresh chatler gibi...[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Ne kadar gereksiz bir olay :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Ya böyle web tabanli ve linux'ta calisan bir msn yok mu? Yukardaki linkte verilen sadece windows'ta calisiyormus.

Okulun terminallerinde linux var. Linux icin msn programlari var aslinda, ama bilgisayarlara program yüklenmiyor, o yüzden web based lazim. Artik html olur flash olur anlamam pek. Var mi böyle bir sey?[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daniel_Xavie, 23 Ocak 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
Web msn olayı nedir ya birileri webden giriyo msn e nerden giriliyor bilen varmı ?

DL'un kisitlandigi ya da normal msn'in calismadigi durumlarda web tabanli oldugu icin kullandigim ama bazi gunler yavasligiyla beni deli eden msn versiyonu.. Adresini tekrar yazmicam yukarda var ne de olsa, history özelligi yok internet kafelerde rahatca kullanilabilir, ama bilimum winks, nudge, atraksiyonlu smiley özellikleri de yok, zorunlu kalmadikca tavsiye etmem.[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...