Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lighting Erenion

CursetH

Öne çıkan mesajlar

Yok o kadar iyi değil ama upgrade le güzelleşebilir :D
Ama Event item o belli. Çünkü onlarına ltında oyunun hikayesiyle ilgili belli şeyler yazar. (Oyunun bir hikayesi varmış :D Bende geçen gördüm bir yerde elflerle ilgili bir geyik görünce)[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım o gördügün staff Unique Item chitin bow farzet ilk düştüünde artısız cıkar ve yanmaz elemantal scrolle + sını acarsın +1 olur busla devam edersin uniquelerin hepsi icin gecerli yani elemantel basılmamış hali o gördüün staf ve unique[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjWarthoG, 24 Temmuz 2005 16:35 tarihinde demiş ki:
one la crosbowa bak zuaa attaga bak yemisler seni bune la sana hunters bow yakısırız lol

he tmm abi uniqueden + olmaz banada crosbow yedirmişler sen işine baq[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

TEk bir yorum yapcam bu stafa n00b diyen kesin n00btur+ztn baksanıza +1 bile deil am 30 light damge var bunun +3olması bile yeter diyorum...(ztn event item olduğu için muhtaşem değerli ve tek....)[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 24 Temmuz 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
TEk bir yorum yapcam bu stafa n00b diyen kesin n00btur+ztn baksanıza +1 bile deil am 30 light damge var bunun +3olması bile yeter diyorum...(ztn event item olduğu için muhtaşem değerli ve tek....)

+1
sükür ya beni annıosun demi suan elemantall basılmamış hali bu +6 oldugunu düşünün :D[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

muhteşem olur hesap yapamam ama +6sı elinde olan adam dehşet olur süper bir light damge ve stun özelliği kazanır...[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

millet oyunu mu bilmio yoksa buraya geyiğe mi gelio o staff a dandik diyen carpılır bence staffların 4 arttıgını düşünürsek(her upg.)+6 sı 89 ap olur ayrıca 30 lightlingden de başladıgını sayarsak +6 sı en az 90 light damage olur .
daha bitmedi magic power we int bonus da war yani stun özelliği artar.Light mageler bu oynun krall mage idir 62lightmage le giden 1 parti yıkılmaz.
unutmadan cb+8e laf atan carpılır helal onu upg. yapana +8cb bende ilk defa gördüm ama süper.[signature][hline]name:Marinda
Clan:payback
LvL:6x
paladin
class:healer/holy
np:2k
öldü.......
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...