Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler sizcede knight baymadımı artık

Yamakasi_

Öne çıkan mesajlar

ya taa adonisten beri oynuyorum 4 yılmı ne oldu çiçek böcek bu oyunun tek bağlayıcı yönü sonu olmaması ve güçlenme amacı bu oyuna harbi kaptırmış adamlara bakıuyorumda zamanla psikolojik sorunlar çıkıo ortaya bende olduğu gibi:D bırakıcam diyorum olmuyo aklım kalıyo ama artık iyice kabak tadı vermeye başladı ne cz ne eslant sarıyo olmuşum adoniste 68 lwl burda xigenonda 61 lwl diezde 60 lwl yani herşeyi elde ettim çiçek böcek bitek hayalim var oda totomic bow (bana totomic bow verene master char veririm) oda olursa 1 ay oynarım sonra bowu yakar oyunu bırakırım.(sonda nokta var dikkat:D[signature][hline]

[Bu mesaj KaKsi tarafından 26 Temmuz 2005 11:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok içten yazmışsın. Zaten sosyal hayat felan bırakmıyor neredeyse.
Ama biraz edit geç bence de :D[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Knight adami nooblari,Lagi ve bug lari ile bayiyo parasi olani swg ye davet eferim ayda 14 dolar mı neydi simdi hatirlamiom gece gece-Benim knight i birakma sebebim oyunda butun malvarlığımı verdiğim +6 Viper imi BUS ile + 7 yapmaya çalışmam oldu...(level 49 idim ama pek para kasmayı sevmiodum noob geziodum)
Duvardaki yumruk izleri hala durur...[signature][hline]PvP insanı Bayrog Zar
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu oyunu bırakıcam diyen cok arkdaşım oldu ama biri 1 hafta oynamadı sonra geldi dedi ben bu carhdan sıkıldım ben serverdan sıkıldım işte tabe yeterli lvl gelemedi oyun bence ondan sıkıyor

Ben şu anda 64 lvl ama oyundan bi gram skılmıyorum daha fazla oynuyasım gelior tek başıma boss kesmek tek başıan CZ yapmak cok eğlenceli oluyo neden bi türk adamını baş sıralarda görmiyelim dimi

edit: lol... [signature][hline]name= _Shujinko_
lvl=6*
Np= 27614
Karus_Assasin
Baş Düşman= DraBuLL
Server= Xigenon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...