Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatınızın Son Saatinde Olsaydınız Ne Yapardınız?

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

:)
Ben son dakikaya kadar hayatımda yapabileceğim tüm çılgınlıkları yaptıktan sonra kendimi empire state in tepesinden bırakır ve uçmayı da yaşardım. Sonra da atomlarıma ayrılmayı yaşardım tabi :D[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Once I had strenght but no wisdom,
Now I have wisdom but no strenght.
Sosyal ağlarda paylaş

çok mantıklı aslında, son 1 saatte türkiyeyi asalaklardan ve enbesillerden kurtarmak vatana borçtur aslında. TBMM de zaten siyasi bilimlere gidenler, imam hatibe gidenlerin %1 i falan, CHP lilerin adam akıllılarını bırakırdım bir tek. Sonra hortumcuları haklar, ardındna kökten dincileri deşip faşistleri de ortadan kaldırır, böylece vatanıma ve milletime hayırlı bir evlat olurdum.[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

ben beklerdim öylece.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

fenami :)[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

forumda "hapşırsanız ne yaparsınız?", "susasanız ne yaparsınız?" ve benzeri başlıkları karıştırırdım, zaten bunları okumayı bitirdiğimde ömrüm de bitecek gibi..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 26 June 2003 20:17 tarihinde demiş ki:
forumda "hapşırsanız ne yaparsınız?", "susasanız ne yaparsınız?" ve benzeri başlıkları karıştırırdım, zaten bunları okumayı bitirdiğimde ömrüm de bitecek gibi..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

:) haklısın gerçekten saçma ama sıkıntıdan işte[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

hayatinizi hep hayatinizin son saatindeymişçesine yaşayin.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 26 June 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
hayatinizi hep hayatinizin son saatindeymişçesine yaşayin.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

O zaman mantıken şimdi milleti öldürmüş ve empire state in tepesinde uçma hazırlığı yapıyor olmam gerekir :) Tahrik etme lütfen eheh[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 26 June 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

millet onu bunu öldürmek istio nasıl yaşasınlar öle :)[hline]We`re sharing one eternity Living in two minds
Linked by an endless thread Impossible to break
Sosyal ağlarda paylaş

said:
White_Rakkad, 26 June 2003 20:56 tarihinde demiş ki:
Hmm düşüniiim..! Tüm paramı harcardım...[hline].:Liceo Italiano:.
Msn Messenger:[email protected]

Var ya aşırı mantıklı[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...