Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korkiplaani - Voice of Wilderness

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Bi süredir Otyg, Storm, Finntroll havasında grup aramaktaydım ki Finliler imdadıma yetişti yine folk ve heavy metal bir arada grup bulmak zor eskilerden Shaman isminde elimde bir tane albümü bulunan bir grup bulunuyordu dur bakalım ne yapıyorlarmış diye araştırdım bu çıktı karşıma. Türü tam olarak Folk-Metal denebilir. İnsanın içinde halay çekme isteği uyandıran gruplar dizisinden. Tabii grubun sitesini araştırıpta grubun baya eski olduğunu farkedincede uatndım kendimden nasıl farketmedim daha önce diye.

Neyse yazının başlığı olan albüm grubun 2005 yılı albümü türü sevenler için baya doyurucu bir albüm grupla ilgili sample mp3 leri grubun sitesinde bulabilirsiniz. Kostümlerde falan pek bi r Skyclad havası mevcut saygı duydum.

http://www.korpiklaani.com

[spo1=Grup Fotoğrafi büyüktür biraz :)][/spo][/b]

Daha önceki albümleri şöyle:

-Voice of Wilderness (2005)
-Spirit of the Forest (2003)
-Shamaniac (2002)
-Idja(1999)

Shamaniac albümünden sonra isimlerini değiştirip Korkiplaani olmuşlar. Kadro son albümde şöyle

Jonne - vocals & guitars
Hittavainen - violin, jouhilkko, flutes
Matson - drums
Arto - bass
Cane - guitars
Juho - accordion[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 22 Temmuz 2005 09:18 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SadButcher tarafından 22 Temmuz 2005 09:19 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SadButcher tarafından 22 Temmuz 2005 09:20 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Korku planı?... :p Vay be amma yaratıcı isim bulmuş bizimkiler diye giriyordum, meğer finlandalılarmış. Neyse dinlerim en kısa zamanda iyi oldu, teşekkürler.

edit: Mesajı yazdıktan sonra geri döndüm, baktım grup ismi Korpiklaani'ymiş. Ben de bunu "korkiplaani" olarak görüp süper bir hayal gücüyle "korku planı" olarak düşünmüşüm nasıl becerdiysem.

edit2: Ama şimdi farkettim ki başlıkta zaten korkiplaani yazıyormuş, yanlış yani :p
[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 22 Temmuz 2005 10:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...