Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legacy Of Kain : Defiance

pntREi

Öne çıkan mesajlar

said:
Grudge, 15 Ocak 2004 18:43 tarihinde demiş ki:
cidden çok fena kamera açıları.
bi süre kamerayı mouse ile kontrol etmeyi denedim ama o da apayrı bi işkence.

fekat bi yerden sonra alışıyosun.

bu arada bitirdim oyunu.
raziel'in jetonunun düşmesi ve aha ben bunu yaparım diyip yapması çok ani oldu... bitirenler anlar zaten. o hoşuma gitmedi.

kain de tam şövalye gibi konuştu oyunun sonunda. Umut falan... o hastası olduğumuz "kim kendini feda etcek? ben mi? hadi lenn" şeklindeki asi ve de millete yukardan bakan, otoriter tavrı yokoldu resmen...

evet evet. biraz hayal kırıklığı yaşadım oyunun sonunda...

ama bi yer var. Kain, moebius'u ethereale postaladıktan sonra bu kalkarken arkada raziel bunu bekliyo ya... offf... nası bi karizmadır o yaw :rock:

kain in o tavrını bırakabilecegii (sonsuz hayatında) tek durum oydu o sebeple bence gayet güzle bi davranıştı... ben kamera açıları hariç gayet sevdim oyunu...
Sosyal ağlarda paylaş

hazır uplanmısken bende bisiler yazayım hala konu olarak efsane olarak hatırladıgım bi oyun basladım oynadım ve bitirmistim..bole bi konu bole bi action hic bir oyunda bulamadım kain olarak oynadıgımda kendimi gercekten vampir gibi hissetmistim hala legacy of kain ismini duydugumda tuylerim diken diken oluyo..oynanıs olarak berbattı ama resmen yetterrr diyip 1 saat ara verdigim oluyodu bi yerde 12321 kere takılmak(aptal kamera acıları yuzunden) bi yere atlamak icin orayı 21312412 kere oynamam kabus olmustu oyun ama oyunun ara video ları konusmalar icin degdi yani o kadar ugrasmama..bilgisayarı olan herkesin oynaması gereken bi oyun bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oradab daha kahramanca nasıl , ölebilir? ki aslında ölmedi, ruhunu o gerizekalı dev beholder kılıklı şeyin "engine of life" ına vermektense soul reaverla birleşip kain e onu yok edecek guvu vermek icin kendini kurban etti (ki boylelikle engeine of life a gitmeyecek terk fuh oldu) bundan daha kahramanca nasıl ölnebilir.. ki dorum aslında ölmedi sadece ruhu ve bütün benligiyle soul reaver ın içine girdi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 20 Temmuz 2005 11:38 tarihinde demiş ki:
said:
Engin2, 20 Temmuz 2005 05:45 tarihinde demiş ki:
sonunun neresi iyi ya RAZİEL YOKOLDU
hemde kazayla, illa ölücekse kahramanca ölmeliydi...

ingilizce yok sende galba?orda bilerek ve isteyerek oldu..amacına ulastı..

Lan buzalar!! Biz bitirmedik oyunu hala takıldığımız yerde çabalıyoruz.. Ne ötüyorsunuz! Off yakınlarınızın kulağını nasıl çınlattım sorarsanız öğrenirsiniz.[signature][hline]mahsun ibo izzet alişan özcan!! benlen poleniğe girmeyin!...[/i] kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir de ben Kain'le 4. kılıcı -Time Emblem- aldım ama bir kapıyı açmamı istiyor benden
Unlock the bilmemne emblem... İki tane işaret var kapının yanında nasıl açıcam ben bunu hıyar gibi geziyorum bir türlü açamadım. Gargoyle'lar var haritada.[signature][hline]mahsun ibo izzet alişan özcan!! benlen poleniğe girmeyin!...[/i]
kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...