Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaptığınız en büyük fırlamalık...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

ehh artık benim söylediklerimin japkoda olduğunu anlayın yaw imzamıza koyduk nerde oynadığımızı
bizde türk evladıyız biz de ko oynuyoruz öle garip garipte cevap vermeyin sonuçta temmuzda sizde ke geçeceksiniz(inşallah) faydalanın bizim bilgilerimizden[signature][hline]BuyucuCeycey
Japko-Adonis
5x-Fire Paper
Sosyal ağlarda paylaş

sert mı8 cvp vermısın soprry cahallığıma ver okumadım ımzanı ıs yorguluğu:([signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

ben geçen gün samma kesen adamlara bakıodum aklıma salakça bişii geldi aklımca sammanın ayağının yanına gidip onun ayağıyla benim cüce magenin boyunu ölççem.neyse gittim güzelce ölçtüm aynı çıktı sonra sammayı kesen okçu /town yaptı gerisini ne siz sorun ne ben söölim :)[signature][hline]Nick= SnOw_MaGe
Level= 5X
Clan= Yok ki levelime uygun adam gibi bi clan
Server= Ares
Irk= Karus
Sosyal ağlarda paylaş

kesılen her boss ta bır kere allahu ekber dııp yerı oplusmuğum oluo sen bı kere samma ya yatmısın cok mu ya:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Kallugada lvl kasarken haunga warrior cekmıslerdi.. :) machirodus yerine haunga warriora z r yapınca dola olarak meftaidim.. :)

Karus apostleyi basıoduk..1 party apost kasıo..biizmkiler thorn pillar koyuyo..
apost spotuna novayı bi bırakmısım ..cızz bızzz oLdm :))[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

Bi gün deru da yok apos da yok haerpyde bnimde canım çok sıkılıor gittim pianaya b aktım n00b dolu tyon ape ne warsa topladım içeri soktum bi anda pm ler aynne şüle **** off

bida war gece yapıclak sawaştayız işte gittim haunları topladım soktum lunar kapısına lvl 64 rouge öldü adam afk arkadaş geldi 4 taş kaldırdı :D
Sosyal ağlarda paylaş

bizde golem party yapıoduk daa acemilik donemi (ama şimdi diezde golem dedinizmi DARKS aklınıza gelen ilk clan olur) herkeş yatmıştı:D hemenn SSledik we isimleri deiştirip sagda solda salaklara bak deip dalga geçioduk :D bunu ben we 1-2 kişi bilir :D[signature][hline]server: Diez
nick: death_cuk
Sosyal ağlarda paylaş

Ne diyim oturdum 5 sayfayıda okudum her sayfada kanım dondu(Sözüm meclisten dışarı, harbi komik şeylerde var).

Hırsızlıkla, dolandırıcılıkla gurur duyan bir millet olmuşuz valla. Milletin emeğini, zamanını, parasını çalmak ne zamandandan beri gurur duyulup forumlarda anlatılacak mesele haline geldi ?

Adam trade scame yapmış iron bow yerine başka bow koymuş bunla gurur duyuyor bütün paraı böyle yapmtım diyor. Ulan yaptığın düpedüz dolandırıcılık ayıp utan kendinden.

Başka bir afedersiniz dallama lunar gatete Harunga lure etmiş lvl. 62 rouge ölmüş. Şimdi bu komikmi serverdaki en salak adam bile harungaları lure edebilir. Lvl 62 de premium yoksa kaybettiği %10 için kaç gün kasması gerekiyor biliyormusun ? Adamın en az 2 günlük emeğini çalıp bununla guru duyorsun afferin.

Doğruyla yanlışı bile ayırt etmekten aciz adamlarsınız utanın kendinizden.[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:56xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Cypher serverı açılalı daha 7 gün olmuş saat 7 gibi daha yeni bi deru partsinden yeni çıkmışız mage esc çektikten sonra tonwda oturttum çarı.Canımda sıkılıo nerden baksan bi 9 saattir pc başındaym neyse aklıma bi fırlamalık geldi:D
Açtım shoutu we o sözleri yazdm:D
"Selling shart 20 mil pm me.."
Daha entera basmamım üzerinden 10 saniye geçmedi yığınla pm geldi:D
Herkes aynını dio tamm nerdesin alcam, 20 mil mi hemn geliom, sakın bi yere gitme alcam falan ben tabe gülmekten kırlımış durumda:D neyse bende tek tek cewaplıom ama aynı cwp
Wazgeçtim ben 20 mil e satmıcam 21 mil istiom
Tabe herkes tamm falan dio o kadar wercem ben biras daha abarttım olayı "ben warriorum bana warrior helmet werin para istemiom die chitinmi die soruolar hane kendimizi noob gösterioz ya chitin ne die cwwp weriom neyse ben bunlara inn hostesin onune gelin dedim baktım etrafımı bi sru adam çevirdi:D bana diolar göster bende tamm dedim pazar açcam herkes heyecanla beklio tabe
Ben kurdum pazarı abyssten cıkan bi keki en sol alt koseye koyarak bi pazar actım ama acmamla kapamam bir oldu göremedik falan diolar sonra actım gene herkes baktı weeee
Aga war ya ne biçim küfür ediolar ben gülmekten yerlere yattım artık adamlar partileri martileri ne warsa bırakmış gelmişler yalnız warya o olay anlatılmaz yaşanır derler ya o biçim gülme krizine sokmuştu beni ya
Ulan şu dünyada amma kek warmış ha die de bagırınca koptu herkes:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

en fırlamalardan biri benmki heraLde dün ares spot2de gece 2-3 suLarı yabancı adamın biri geldi boyuna ks yapıyo iyice deli oldum gittim ts aldım sonra biri partiden çıktı adamı aLdık bu arada bende golemlere kadar gittim tsyle:) sonra adamı giantların ortasına çektim.:D çekmemle yatması bir oldu zaten...[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 5x
Clan : .....
Server : ares
Sosyal ağlarda paylaş

böle anlı $anlı bır fırlamalıgım yok ama gecen gece cz de party yaptık.ı$te noobzdan bzm elemanalr 3 tane de eclipse dıe bır clandan mele var.nese deru kesıyoruz fln.ben lootluyorum sadece,öyle kararla$tırıldı(bızce).lootlarken drop sırasını ayarlıyorum artık hatta 2-3 defa sala cıktı sıra onlarda ben acık beklıyorum bzmkılere clan chatten söyleyıp ba$ka ıtem lootlarak bıze du$uruyorum fln.7 sala cıktı ılkı onlara gıttı (o zmn dıkkat etmıodum ehe),6 sı bıze du$tu =P hatta hasmez dun 4 tanesını yakmı$ ehehe.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...