Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix 'i anlayanlar Kurulu [fan thread]

Nebuch

Öne çıkan mesajlar

size soru(lar)
merovingian nedir,kimdir nerden gelmistir vb vb . karısının bir öenmi gucu vb vb varmidir. ve merovingianin eski matrix versiyonlarindan getirdigi yaratiklar nedne sadece gümüs kursunla oldurulebiliyor? veya onlar eski matrix versiyonlarinda nicin neden ve ne olarak kullanılıyorlardı?
Sosyal ağlarda paylaş

Merv bilgi alışverişinin korsan hali olan bir programdır. Phersephone nin gücü Seraph ınkine benzer çalışır, biri severek biri ise savaşarak tanır. Merv'in yaratıkları kurt adam gibi insan mirtleridir.[signature][hline]Kolay olacağını söylemedim, Neo. Yalnızca gerçek olcağını söyledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese bu güzel konu için teşekkürler.Çok güzel.Bnmde birkaç sorum var.

1)1. Filmde "Follow the white rabbit" in bir anlamı varmı.Beyaz tavşan iyilik,güzellik olabilirmi beyaz renginden dolayı.
2)2. filmde morpheus the twin'i(ikizleri) arabanın içinde patlattıktan sonra neden geri gelip morpheusla tekrar savaşmadılar.
3)3.Filmde Neo kör olduktan sorna neden Smith'i ateş olarak görmüştür orayı pek anlayamadım.
4)Zion'da kaç tane gemi var.Yani insanların kontrolünde.

(sizler için biraz basit olabilirler ama.)SOrularıma cevap gelirse memnum olurum.TEşekkürler..
Sosyal ağlarda paylaş

Önce Raistin'in son sorusu:

İnsanları sisteme bağlı tutmaya ve dengeyi bozmaya yarıyorlardı.

Commodores:

1- Alice harikalar diyarında...

2- çünkü yenildiler ve Matrix onların çalışım programlarını iptal etti. silmedi dikkat edersiniz, sonra kullanılabilirler.

3- Ve Tanrı Şeytan'ı yalın ve dumansız bir ateşten yarattı...

4- Tam sayı belirtilmiyor ama gelmiş geçmiş diye sorarsan sanırım 13 ve katları şeklinde olmalı.[signature][hline]Kolay olacağını söylemedim, Neo. Yalnızca gerçek olcağını söyledim.
Sosyal ağlarda paylaş

kardesim insanlar matrix de degil onlar cennette matrix dekiler clonları makinalar uyutuldu!Yukarda allah var.[signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkür ederim yanıtlar için.Bi kaç sorum daha var.

1)Nedem matrixteki kodların bazıları japon harfleri gibi.Yani bnm bilidğim bilgisayar kodları tamamen rakamlardan oluşuyor.Öyle değilmi?
2)1. Filmde kahinin Neo'ya verdiği biskivü de ne var ki Neo onu yiiğince kendini iyi hissediyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

uyusturucu olabilir icinde :D

saka bi yana benimde sorum var ya neden filmde sadece bi sehir gösteriliyor bence bütün dünyadan kareler olmalı ki işin gerçekciliği ortaya cıksın mesela istanbul'da ajanlar flan enteresan olur :D[signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

1- "bazılarınız program dilinin, sizin aşağılık dünyanızı anlatmaya yetmediğini söyledi. Neredeyse bütün hasadı (insanlar) kaybediyorduk. sonra matrix tekrar programlandı." Smith
2- bir kod bütünlüğü. Merv'in restoranda gönderdiği pastayı hatırlayın.

Farinal:
hatırlarsan o şehrin ismini de hiç vermez. Böyle bir hava verilmiş çünkü, insanların tümünün aynı olduğunu, yaşadıkları yerin ve mesleklerinin çok sıradan olduğu vurgulanmış. (çekimler Sydney 'de gerçekleşti.)[signature][hline]Kolay olacağını söylemedim, Neo. Yalnızca gerçek olcağını söyledim.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bende sorarken düsündüm hic bi bilgi yok die orasıyla vede sey insanların inandığı tanrı hakkında ne düsünüo makinalar?[signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

o oz büyücüsünde ki doroty yi neo ya benzetme yani espri :D[signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

hehe valla dikkat etmedim, kansas denildiğini hatırlıyorum. bi ara izlerim tekrar.

bir de şey vardı. mimar'ın odasında, mimar trinity hakkında konuşurken arka planda ondan bir 10-15 sahne ilerisindeki görüntüleri gösteriyordu odadaki monitörler. nasıl gösterebilir ki? daha o an gerçekleşmedi yani. kahinsel güç olduğunu sanmıyorum.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Archon, Human Mage. Leader of Anatolian Sunrise.
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü biz matrix deyiz.Aksiini gösterebilecek varmı?[signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

bilemez mi?bilemese sende bilemezdin.Çünkü matrix has you![signature][hline]"Buraya geri geldim çünkü bir süre tek basima huzur bulmam lazim.Sen uyumalisin,hala bir yatakda yatma sansin varken.safakla seni Hükümdar Denethor'a götürecegim.Hayır,safakta degil çagirildigin da götürecegim.Karanlik basladi.Artik safak olmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...