Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CMYLMZ'ın yeni reklamı (opet)

Voys

Öne çıkan mesajlar

dallasın müziği?

ööeeeh dallasın müziği daha bir orkestravariydi ebn azıdnan üflemeli çalgılarvardı be.. hayır izlememiş olsam neyse de ehueh[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

zaten ilk reklamda diyor ya;

-teaser diye mi yemiyorsun?

uzun versiyonlar gleiyor[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Bu cok eski bir dizi simdiki nesil icin Viper desek gene ayni anlama gelir bizim icin

Hurby'den sonra heralde ikinci arabalarla ilgili dizidir.

Knight-Rider
O arabanin ozelligi konusmasi ve dusunebilmesi bir zamanlar amma izlerdim hic kacirmazdim.
Hatta simdi nostalji olsun diye actim oyununu oynuyorum :P

---

Reklamda zaten Murat 124'un izgarada isigi gorunce ses falan ne varsa actim cem yilmaza bakmadim bile duyunca zaten direk koptum.

Tabi reklamin benzinle ne alakasi var anlayamadim ben ama guzel elestirmisler.

Hele o murat 124 falan :P[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

birde orjinalinin resimlerini bulamadim simdi ama oyundan ss ler var onlari koyayim biraz animsatir.

haa birde ekleyeyim bunun dusmani var birde ilerde onuda goruruz belki. dusmanindada gene pontiac trans-am yani ayni araba var ama onundeki giden kirmizi isik onda sari.

belki goruruz sonraki reklamlarda. :) (demedi demeyin)

not: oyun tamamen dizideki gibi oyun hicbirseyini degistirmemisler yani orjinali boyle degildi gibi birsey dmeyin :)[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim de tam 1. sezon bölümleri elime geçmişti, ara sıra izliyodum. Gerçi 1982 yapımı olduğu için bilgisayar teknolojisi bayağı eski kalmış. Yarım mhz hızında konuşan araba, hehehe... Yine de nostalji yaşamak isteyen arkadaşlar olursa paylaşabilirim.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

bende reklamın konusu güzel serçeyi knightrider fln yapmak hoş ama cem yılmazın buradaki oyunculuğunu sevmedim açıkçası o alaturkadaki gibi yardırmıyor.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

mdma, açıkçası o alaturkadaki gibi yardırmıyor. dedin ya

suan atv de sanirim suana kadar ki en son reklami izliyorum
(hani bas teknisyenimiz banu dedikleri super reklam)
(bir adam bir araba bir akaryakit devi :P )

ama hakkaten guzel yapmis adamlar cem yilmaz gene ayni cem yilmaz[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Sosyal ağlarda paylaş

[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

said:
schaker777, 20 Temmuz 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
valla knight rideri izlemediyseniz o kadar guzel gelecegini sanmiyorum

ben izlemedim ama genede bana güsel geldi..[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

Lolipopçum Kara Şimşek bir tutkudur, bir yaşam biçimidir, büyük bir kaşıkla hayata dalmak gibidir. Çocukluğumuzda Kara Şimşek başlasa da izlesek diye TV başında hazırolda beklerdik. Bi keresinde yıllar sonra TV'de Kara Şimşek 2000 diye bi film oynadı, Kara Şimşek projesi geliştiriliyor falan, daha üst bir KITT yaratılıyor, ama Mayk geliyor eski dostunu depodan çıkarıp yeni versiyonun yerine takıyor ve holdingteki kötü niyetlilerle savaşıyordu. O filmdeki KITT kırmızı bir arabaya takılıyordu ve ben bayağı bi garipsediğimi hatırlıyorum, niyeyse . Dizinin adı bizde Kara Şimşek, adamlarda Knight Rider, siyahla bi alakası yok.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Cem Yılmaz süper adam, Filmler de çok komik olmuş. Ama bu bir reklam filmi değil sanıyorum. Misal OPET amblemini bile değiştirmiş hiç haberim yok! OPET ile ilgili (daha) bir şey göremedik. Bundan sonraki reklamlara markayı da görürüz umarım.
Ama Tarkan'lı adını hatırlayamadığım bişiyin reklamından iyidir. En azından markanın adını hatırlayabiliyorum. Yaw bu arada Tarkan OPET reklamlarında da oynamıştı galiba, yoksa petrol ofisi falan mıydı?

Ayrıca başlık ifade etmiş kendini: "CMYLMZ'ın yeni reklamı..." Çok komik çok... (Knight Rider'ı da pek bi özlemişim)[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız

[Bu mesaj dasaaa tarafından 21 Temmuz 2005 10:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

son reklami izleyen olmadimi daha

----
hani iki kisi gelir kimse yoktur kitt isiklari acar merhaba falan der, sonra gelen iki kisi sasirir arabami konustu falan der.

sonra beyaz bir isigin ardindan cem yilmaz cikar yanlarina giderken bir iki saklabanlik yapar sonra yanlarina gelince gelen iki kisi cem yilmaza yeni teknisyeni tas hatun banuyu tanistirir mike(cem yilmaz) olecene trene bakar gibi bakar..
----

izleyen olmadimi daha¿?¿?¿?¿?[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...