Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deimos ( Karar verildi )

Sphere

Öne çıkan mesajlar

oyun zaten alt tarafı, hırs yapmanın bi manası yok bana kalırsa, aynen hasmez gibi düşünüyorum. bu arada fikir isterseniz, aklıma çok tatlı bi şey geldi. Rezervoir Dogs filmindeki gibi Mr. White, Mr. Black, Mr. Pink gibi isimler cok tatlı olur bence :)[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
See the jungle when it's wet with rains
Just remember till your home again
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 09 Temmuz 2005 20:41 tarihinde demiş ki:
tek birsey soyleyeyim. oyle olmasini hakikaten istemiyorum ama tum su olaylar koca bi yalan olacak gibi geliyor bana. lvl 40'i gecemeden birakanlar felan. neyse, zaman gosterecek..

ya zaten öyle yapıcaz böyle yapıcaz diye atıp tutmuyoruz. bi şansımızı denicez belki organize olabiliriz , muhabbet fln sarar zevkli gelir vs. olmazsada olmaz yani kaybedicek bişey yok ortada. dru benim asıl merak ettigim sen diezde bensiz ne yapıcaksın? ne para ne np. arka plandaki başrol oyuncuydum hep. çöküp , depresyona giricen ona üzülüyorum. bak şimdiden caydırmak için elinden geleni yapıyosun. yok lvl 40 ı geçemezsiniz yok bişey olmaz orda fln. neyse hadi bakalım.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 09 Temmuz 2005 20:42 tarihinde demiş ki:
oyun zaten alt tarafı, hırs yapmanın bi manası yok bana kalırsa, aynen hasmez gibi düşünüyorum. bu arada fikir isterseniz, aklıma çok tatlı bi şey geldi. Rezervoir Dogs filmindeki gibi Mr. White, Mr. Black, Mr. Pink gibi isimler cok tatlı olur bence :)

aynısını bikaç saat önce murtazaya söyledim. ilk söyledigim disneyland dı mickeymouse donaldduck daisy fln digeride bu senin dedigindi emme velakin murtazayı pek sarmadı galiba. ama bakalım belki koyarız. sagol bu arada fikir için[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Temmuz 2005 20:45 tarihinde demiş ki:
said:
druenler, 09 Temmuz 2005 20:41 tarihinde demiş ki:
tek birsey soyleyeyim. oyle olmasini hakikaten istemiyorum ama tum su olaylar koca bi yalan olacak gibi geliyor bana. lvl 40'i gecemeden birakanlar felan. neyse, zaman gosterecek..

ya zaten öyle yapıcaz böyle yapıcaz diye atıp tutmuyoruz. bi şansımızı denicez belki organize olabiliriz , muhabbet fln sarar zevkli gelir vs. olmazsada olmaz yani kaybedicek bişey yok ortada. dru benim asıl merak ettigim sen diezde bensiz ne yapıcaksın? ne para ne np. arka plandaki başrol oyuncuydum hep. çöküp , depresyona giricen ona üzülüyorum. bak şimdiden caydırmak için elinden geleni yapıyosun. yok lvl 40 ı geçemezsiniz yok bişey olmaz orda fln. neyse hadi bakalım.

İnşallah yaparsınız der yorumumu bitiririm..Daha ne diyeyim...
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi çoğunluk karusta mı el moraddamı? çözemedim olayı tam olarak. Bu arada bi fikir daha, alkolle aranız nasıldır bilmiyorum, istemeyenler cıkabilir ama duvarımda duran posterden geldi fikir aklıma. Mesela klanın ismi WeLoveBeer olur, herkesin ismide bi bira markası olabilir :)[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

yok valla, sadece bendeki posterde 30 marka saydım ben, bide bu küçük ebatlı olanı :P SmoLaFein tabiki haklısın ama aynı ırk olunca yardımlaşma daha rahat olur ve daha geniş anlamda bi yardımlaşma olur, yani party yapılır fln[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

Size karus olarak başarılar dilerim.

Hiç bir kuvvet bana karus char açtıramaz.. El-Morad haritasının her bir inceliğini biliyorum. 1 ay daha harcayıp kıytırık, her tarafı taşlarla dolu karus haritasını inceleyemem...
Moradon'da görüşür sohbet ederiz.

Karus'u seçen herkese başarılar..[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

kirpi süpersin ya.
lafı gediğine oturtmak deyimi böyle bişey mi acaba? :P
edit:
ya ben şöyle bi dosya indirdim
KA_v1298_20050527.exe (337 mb)
ve reading package bitince dosya bozuk hede hödö başka bi kopyasını deniyor. allah için nedir bu ya
337 mb tekrar mı indirecem
:( :( :( üüüühhhhhhhhüüüüüüüüüüeeee :( :( :(

Fatih acc'dan bi haber var mı?[signature][hline] Sorgulanmamış hayat,
Yaşanmamış demektir...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 09 Temmuz 2005 21:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 09 Temmuz 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
Size karus olarak başarılar dilerim.

Hiç bir kuvvet bana karus char açtıramaz.. El-Morad haritasının her bir inceliğini biliyorum. 1 ay daha harcayıp kıytırık, her tarafı taşlarla dolu karus haritasını inceleyemem...
Moradon'da görüşür sohbet ederiz.

Karus'u seçen herkese başarılar..

valla fatocum ne diim bilemiyorum. savaşlarda ve czde artık hezimete mi ugrarsın oyundan mı bezersin bilemiyorum cidden. yalnız güzel bi olay human seçenlerinde olması , rekabet olucak. i love u demokrasi diyerekten clan/nick mevzusuna el atıyorum. konsept olması herkesin uyması gerektigi anlamına gelmiyor zaten şuana kadar düşündügüm 4-5 kişi yapar gerisi istedigini yapabilir haliyle. konsept ayrı bir hava katar diye söylemiştik zaten bikaç demirbaşı olsa yeterli zaten bi anlamı olur clanın.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DraculaVigorous, 09 Temmuz 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
kirpi süpersin ya.
lafı gediğine oturtmak deyimi böyle bişey mi acaba? :P
Bana lafı oturtamadıki? Ben zaten KE haritasının her inceliğini bildiğimden bahsetmiştim

said:
DraculaVigorous, 09 Temmuz 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
Fatih acc'dan bi haber var mı?

Pazartesi günü belli olacak. Hala şifre hatası veriyor. Ama charı birisinin kurcaladığı kesinleşti..[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...