Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deimos ( Karar verildi )

Sphere

Öne çıkan mesajlar

said:
Sphere, 09 Temmuz 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
Herkes beraber olmak ıstıyor.Nıye sız ozel olark adam toplıyorsunuz ?Ben nerdeyse bütün gün online ım.

[Bu mesaj Sphere tarafından 09 Temmuz 2005 18:32 tarihinde değiştirilmiştir]

gelme demiyoruz ki , özel bir olayımızda yok. sadece birbirimizi uzun süreden beri forumdan tanıdıgımız için bir samimiyet var o yüzden ufaktan grup kurduk. tekrar ediyorum herkes bize katılabilir yanlış anlaşılma olmasın. eger ki organize olma sorunu yaşarsanız yada bize katılmak isterseniz pm atın yeterli.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
marksman, 09 Temmuz 2005 19:50 tarihinde demiş ki:
abi zaten çoğunuz orctu.hem el moradın map ları orclarınkinden daha güzel be abi.el morad olalım.kimse itiraz etmez ama orc açacaz diosanız orc oluruz ( orcların iğrenç bi müziği war yaw 10 dakka dinleyemiyorum) :D

sen elmoradlarınkini bir dinle ahauahua[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sphere, 09 Temmuz 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
hasmez o zaman paticik adında clan kurmayın.ib...lik yapmayın.Karar verildi paticik clanını biz kurucaz isteyen bize gelir isteyen gider.Herkes serbest.

2 dakkada sattınız ha ne diyim.Aynı clanda olsak ne olcak
? yine aynı kişiler ile olcaksın yenı arkadaşlar edineceksin o kadar.Lider olmayı cok istiyorsan sen kuruver clanı alla alla. Olay ne yanı ?amacın ne ?ha ben kurmusum ha fatih kurmus ha sen kurmusun ne farkeder ?

[Bu mesaj Sphere tarafından 09 Temmuz 2005 19:58 tarihinde değiştirilmiştir]

sen kime ib.. diyosun lan?
1.si pm atan adamları dahil ediyoruz gruba
2.si clan lideri ben olmicam sadece katılmak isteyenlerin listesini tutuyorum ve bazı bilgiler toplayıp şimdiden organize olmaya çalışıyorum.
3.sü paticik tayfasıyla fikir alış verişi yaparak birşeyler oluşturmaya çalışıyor bunda kesinlikle ayrım yoktur ama şu ib.. lafından sonra senin oldugun yerde ben olmicam.
4.sü deimos serverına muhtaç degilim diezde 2 tane babalar gibi karakterim var sadece yeni insanlarla organize bir şekilde 0 dan başlama fikri kafama yattı ,çokta sevdigim kişiler geliyor onun için mykonun yeni serverını bir denemek istiyorum.

oylamada biri demişti zaten "ne orc ne human önce adam olacak adam"[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

Karus a Chaos Clanı olarak geliyoruz yaklaşık 17-18 kişi..
El morad arkadaşlarla cz de görüşmek dileği ile..[signature][hline] Coder
Çözümün bir parcasi degilsen, sorunun bir parcasisindir.

-Aynalar yalancıdır bu şehrin dört yanında ayna var
-Gel biz şehrin havasına uymayalım ayrılmayalım
-Ayrılmayalım bebeğim aynalar kandırdı beni!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Coder, 09 Temmuz 2005 20:18 tarihinde demiş ki:
Karus a Chaos Clanı olarak geliyoruz yaklaşık 17-18 kişi..
El morad arkadaşlarla cz de görüşmek dileği ile..

ahanda son nokta. ahaha fena patlama yapıcak galiba orclar.
bu arada droplar hakkında bilgisi olan varsa bizimlede paylaşsın ke oynamak nasip olmadı daha ve ona göre plan yapmaya çalışıyoruz quest paralarını neye yatırıcaz en başta onu hesaplicaz gelen cevaba göre.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

merhaba arkadaşlar,
şu anda durum nedir? ne zaman açılcak deimos? ve hangi ırk seçilcek çoğunluk olarak? bende yeni başlamıştım areste lvl 30 mu ne olmuştum, fazla oynamamıştım yani, eğer herkes 0 dan başlayacaksa sırf muhabbet olsun, dayanışma olsun, sıcak bi ortam olsun diye bende geçmek isterim.[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
See the jungle when it's wet with rains
Just remember till your home again
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç bir sorumlulugum ve sorunum olmadıgı halde bu servera geçiyorum. bunun nedeni paticikten sevdigim bazı kişilerin geçmesidir. en azından bir şansımızı deniyecegiz orda. tanıdıgım kişilerle bazı şeyleri şimdiden planlamaya çalışıyoruzki başladıgımızda sudan çıkmış balıga dönmeyelim. ayrıca benim kimseyede hesap vermek gibi bir zorunlulugum yok server açıldı dendi 1 gün oluyo olaydan haberim olalı ister girerim ister oynarım ister solo takılırım kimseyede hesap vermem sonuçta ben insan olarak giriyorum oraya koyun olarak girmiyorum.

bu arada paticik clanı fln demişsinizde bikaç kişinin fikrini sordum, clan adının paticik olmasını istemeyenler var buna bende dahilim. yanlış anlışılmasın paticik kötüdür fln gibi bir mana çıkartmayın burdan sadece yaratıcı birşey olmadıgı için kabul etmedik. şuanki fikrimiz belirli bir konsept üzerine kurmak. mesela cartoons clanı olur biri mickeymouse olur biri donaldduck olur biri atomicant olur popeye vs... tabiiki bu bir örnek böyle olucak diye bir zorlama yapıcak halimiz yok fikir birligi yakalamaya çalışıyoruz. sizinde fikirleriniz varsa paylaşın.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...