Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pires ve Galatasaray

toggie

Öne çıkan mesajlar

Umarım yapar vede bırakır son yıllarda spor camiasında gordugum en karakterli insanlardan biri. geldiginden beri GS hic şampiyon olamadı hatta 2.lik bile goremedi desek yeri. İyi bir iki transferle GS yi bıraksın... Boyle bir adam yuhalanarak yada Canaydın istifa diyerek.. Gitmemeli.[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Canaydın istifaaa !!!

İlk sene sonunda demeye başladım ben bunu :=)
Ben Yalancı başkan istemiyorum.

Birşey sölüyorsa yapıcak daha sonra çıkıp ama ama diyip durmıcak..

Taraftarının kafasına fayanslar atılırken sessiz kalıp sonra o taraftar senin gibi başkana dediği zaman , taraftar takımı yalnız bırakıyor demicek.

3-4 kişiye para verip yaptırılan , Kapalının tamamının bildiği olayları oda öğrenicek gerekirse olaylara neden olan yöneticileri kovucak.

Kısacası Adam gibi ADAM olcak.
Canaydın olmıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 14 Temmuz 2005 15:37 tarihinde demiş ki:
Canaydın istifaaa !!!

İlk sene sonunda demeye başladım ben bunu :=)
Ben Yalancı başkan istemiyorum.

Birşey sölüyorsa yapıcak daha sonra çıkıp ama ama diyip durmıcak..

Taraftarının kafasına fayanslar atılırken sessiz kalıp sonra o taraftar senin gibi başkana dediği zaman , taraftar takımı yalnız bırakıyor demicek.

3-4 kişiye para verip yaptırılan , Kapalının tamamının bildiği olayları oda öğrenicek gerekirse olaylara neden olan yöneticileri kovucak.

Kısacası Adam gibi ADAM olcak.
Canaydın olmıcak.

aynen.[signature][hline]Sert Kal Taviz Verme !
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray 4 yıl avrupa' da basarılı oldu hatta uefa ve super kupayı aldı.nasıl oluyorda canaydın'ı begenmıyorsunuz aklım almıyo.4 yıl boyunca avrupadakı basarılarla kazanılan paralarla galatasaray sımdıkı borcunu oder yanınada klup satın alırdı.ama o sızın cok sevdıgınız baskanlar paraları ne yaptılar mechul.canaydın onların bıraktıgı batık gemıyı kurtarmaya calısıyo.siz nasıl galatasaraylısınız kı bu kdar borc-harç içindeyken baskan istifa diyebiliyorsunuz.baskanlık fevrı davranıslarda bulunmak değildir.başkan o klubu temsil eden en yüksek kişidir,bunu bilip buna göre hareket etmesi gerekir...[signature][hline]Bir Kurşunla Vurulda,
Bir Kadına Vurulma...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 11 Temmuz 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
said:
RonaldinhO, 11 Temmuz 2005 13:05 tarihinde demiş ki:
Bence Alex'i geride bırakır..

Dur viraja yaklaşıyoruz çek ayağını gazdan!

Yo gazdan cekmesıne gerek yok bencecok da doru demıs alex kım ya naptı lıg de gttı amele takmlara gol attı Gs a gol attımı suan hatırlamıorm ama buyuk maclarda hıc de yıldızlasamadı...
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupada fenerin kotu oynadıgı maclarda İyi oynayan bir futbolcu sayarmısınz?
yoook Alexi ole bir takıntı haline getirmişsinizki kendinize.. adamın pas hatalarını bile sayıyorsunuzdur allah bilir...

Neden cıkıp demiyorsunuz Selcuk Avrupa maclarında berbattı yada Rustu'nun yedigi hatalı gollerle kaybettigimiz maclar?
Luciaonun ayagının altından kacırdıgı toplar. Tuncay gibi bir futbolcunun bir tane dogru pas vermedigi maclar.

Tabi baktıkmı aslında Alex,Anelka gibi oyuncular ozellikle Anelka Avrupada başarı icin getirldi. Haliyle o maclarda kotu oynamak gibi bir luksleri yok. evet bu konuda haklısınız ama ne zaman ?
Neredeyse Tum takım iyi oynar herkes gorevini yapar bu oyuncularda kendi işlerini yapar. Yenildigimiz maclarda takım dokuldu ne alexi ne tuncayı ne umiti hicbiri olumlu hic bisi yapmadı Bu kadar olumsuzlugun icinde alextten macı tek başına kazanmasını beklemek sacma olur heralde...

Bu senede Şampiyonlar Ligindeyiz eger bu sende alex onemli işler yapmazsa o zaman haklı olursunuz.[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de zaten Selçuk'tan bişey bekleyen yok ki. Çok beklediğiniz adam Alex'ti. İsteneni verdi mi? Bence fazlasıyla. Hatta fb'yi şampiyon yapan adam Alex ve Luciano'dur bana göre. Büyük maçlarda adı geçmedi ama yaptığı işleri de tartışmamak gerekir.

Daum olduğu sürece Avrupa'da başarı zor.[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
murderer dark forter // retired uo player
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede Asıl sorun daumda gibi hatalı sistemle oynuyoruz Avrupada Turkiyede zayıf takımlara karşı tutuyor ama avrupada cuvallıyoruz. bunun pek oyuncuyla alakası oldugunu dusunmuyorum.
Olay sadece selcuk degilki Tuncay Nobre yada digerleri hangisi avrupada Cok iiyi ne cok iyisi İYİ oynadı diyebiliriz..[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN

[Bu mesaj Naa tarafından 14 Temmuz 2005 16:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben bir Gsliyim ve üzülerek söylüyorum ki bu Pires olayı yönetim rezaletinin son perdesidir. O Bbc deki haberde herşey o kadar net ki! Karşı taraf " Ne alaka,offer gelmedi ki!" diyor bizimkiler hala yüzsüz yüzsüz "aldık, bitti bu iş" diyorlar. Sizce bunun nedeni nedir? Ne olabilir ? Bir düşünün.. Bu aralar satışa çıktı hani ??!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

O yazılan haberin de kaynağı Vatan gazetesi yalnız.
Ama eğer menejerin söyledikleri doğruysa ve de Özhan Canaydın da kafadan sallama transfer haberleri uyduruyosa, allah bildiği gibi yapsın onu.

edit//ayrıca gs'nin resmi sitesinde Pires ile ilgili hiçbir haberin bulunmaması da ilginç. Bence Canaydın da bişey söylemedi trasfer hakkında. Zaten tvde de yok öyle bişe. Bence gazetelerin kendi aralarında atıp tuttuğu bişey bu.
Acaip uyuz oldum şimdi. düpedüz yalanlar dönüyo ortalıkta. Aslında Canaydın'ın yerinde olsam -eğer kendi ağzından çıkmadıysa o laflar- haberi yapanı dava ederdim.
[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
murderer dark forter // retired uo player

[Bu mesaj toggie tarafından 15 Temmuz 2005 02:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray, uzun süredir peşinde olduğu Robert Pires'in transferinde adım adım mutlu sona yaklaşıyor. Aralarında Juventus'un da olduğu birçok kulübün transfer listesinde yer alan Fransız yıldızla her konuda anlaşan, ancak kulübü Arsenal'le bağlarını koparmasını bekleyen Cim Bom, dün Ada'dan gelen haberle sevindi. Pires'in İngiliz kulübünden bonservisini aldığı ve serbest kaldığı belirtildi. Tarafların iki gün içinde sözleşme imzalayacağı ve tecrübeli futbolcunun resmen Galatasaraylı olacağı ifade edildi.

Doğru olanı yaptım

Pires, İngiliz basınına verdiği demeçte, Galatasaray'ı seçiş nedenini Sarı-Kırmızılı camiayı ve taraftarları gururlandıracak sözlerle açıkladı. Yıldız oyuncu, gazetecilerin 'Başka teklifler de vardı. Niçin Galatasaray'a gidiyorsun?' sorusuna şu cevabı verdi: 'Galatasaray, Arsenal'i yenip UEFA Şampiyonu oldu. Ardından da Real Madrid'i mağlup ederek Süper Kupayı aldı. Bana göre çok başarılı, büyük bir kulüp. Doğru olan kararı aldığımdan ve İstanbul'da başarılı olacağımdan kuşkum yok.'

Zorluk çekmezsin

Bu arada Pires'in Galatasaray konusunda son kararını vermeden önce Fransa Ligi'nden tanıdığı Rigobert Song'u telefonla arayıp, Sarı-Kırmızılı takım hakkında bilgi aldığı öğrenildi. Kamerunlu futbolcunun, Pires'e 'İçin rahat olsun. Çok büyük bir takıma geliyorsun. İstanbul muhteşem bir şehir. Kesinlikle uyum sorunu yaşamazsın. Ayrıca lisan konusunda da rahat edersin. Çünkü teknik kadroda, yönetimde ve futbolcular arasında Fransızca bilen ve konuşan çok kişi var' dediği belirtildi.

Kaynak[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

NE ABİ BU:
-''PİRES RESMEN GALATASARAY'IN MALI OLDU''-

Kaya bu arada, Galatasaray Teknik Direktörü Gerets'in, Pires'in alınması halinde ''Ligde şampiyon oluruz, UEFA Kupası'nda da final oynarız'' dediğini hatırlatarak, şöyle konuştu:

Böyle bi sey nerde duyulmus ya, yalan haber bariz belli direk..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...