Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

San Andreas'ta arabada mp3 dinleme

Jesperian

Öne çıkan mesajlar

san andreası yüklediğinde belgelerimde bir klasör açıyor.orda user tracks diye bi kalsör var onun içine istediğin mp3leri kopyalıyosun sonra oyunda options ta user tracksta scan media gibi bişey var ona tıkladıktan sonra dinleyebiliyosun oyunda..[signature][hline]- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

NMN
Sosyal ağlarda paylaş

dinlemiyo işte problem orda ben de dinleyemiom. koyuyorm scan diorum ama user track player'da radyo çıkıo normal. acaba orda ayar var random-sequiental-radio gibi napıcas ya.[signature][hline]Atalarımız zamanında demiş ki: Afrika'da bir sabah ceylan uyanmış. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa ölecekmiş. Afrika'da bir sabah aslan uyanmış. En yavaş ceylandan hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa aç kalacakmış. Önemli olan aslan veya ceylan olmanız değildir. Herkes her sabah iyi bir gün için koşmaya başlamalıdır. Sabah olur olmaz koşmaya başlasanız iyi olur...
Sosyal ağlarda paylaş

bende de olmuyodu.ama şöyle denedim mp3 ü c/p yaptım klasöre.sonra oyuna girip ana menüdeyken scan ediyosun ve oyunu load edince dinleniyo.şarkıyı kopyalayın oraya.şarkının kendisini yada kısayolunu koymayın.bide orda auto media scan diye bişi var onu da off durumuna getirirseniz iyi olur.yavaşlatıyo o klasörün açılmasını[signature][hline]- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

NMN
Sosyal ağlarda paylaş

belgelerimde gta:sa klasörü var onun içinde mp3 klasörü var oraya sallayın oluyo mp3 leri...[signature][hline]-i am not fat, my mom says i'm big boneddd.
-screwww you guyssss i'm going hoomee.
eric the cartman

[Bu mesaj Dux tarafından 17 Temmuz 2005 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim, eski konularıda karıştırdım bulamadım.

Arabaya nasıl kız atıcaz. Öyle şeyler yazıyo. Ne yapmam lazım hangi hatuınları atabiliyorum arabaya?!??!?!?!?!?[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Status Quo - In The Army Now | arşiv*********
Sosyal ağlarda paylaş

o hatunlar kendilerini belli edio zaten ya.yanına arabyla git dur.
kadın zaten direk dio gusel vakit geçirmek istermisin falan.sora ''Y'' ye basıcan bincek arabaya.sora kuytu sesszi bi yere goturcen yoksa yapmıolar.nese araba sallancak.paranı vericen.hatun incek.sende inicen.kafsaına sıkıp paranı alıcan :)[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...