Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opeth Cover Grubu'm Nocturnal Disguise'ın Kayıtları

Solonor

Öne çıkan mesajlar

1-2 ay önce yaptığımız kayıtlardan, buraya birkaç sample koymuştum daha önceden, ama hiç upload etmeye kasamamıştım. Demin uğraştım biraz oldu sanırım. 2 Parça upload edebildim, biri "demon of the fall" biri de "drapery falls". Grupta gitar çalıorum ve brutal&clean vokaller tamamen bana ait.

Yorumlarınızı bekliyorum. =)

http://www.megaupload.com/?d=110NNVCV
http://www.megaupload.com/?d=02SJYAR6
tıklayıp açılan pencereden, "click here to download" a basmanız yeterli. Yalnız biraz sabırlı olursanız iyi olur basınca direk başlamamakta download...[signature][hline]Silent dance with death...
Sosyal ağlarda paylaş

rapidshare'e upload et gayet iyi bir site.

10 dakika bekletikten sonra download ekranı geldi, 1kb ile download etmeye basladi. 2 dk bekletip belki hızlanır diye, error verdi kapandı hehe.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 19 Haziran 2005 19:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel ya tebrikz. Yanlız kayıt biraz daha iyi olsa çok daha süfer olacakmış ama, brutallar temiz duyulmuyor. Sesinin clean tonu da çok hoşmuş eheh çok güzel. Metalle harcamayın kendinizi :-P

Edik: İmla[signature][hline]

[Bu mesaj elvyn tarafından 19 Haziran 2005 22:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

demon ı indirenlerden bi ricam olucak. elimde 3 tane kayıt var da hangisini koyduğumu bilmiyorum, inmio da 5.70mb:)

acaba koyduum demon direk başlıo mu yoksa önce 5 sn fln bi boşluk var sonra bateri 4 kere zile vuruo öle mi başlıo. bi cevap verirseniz süper olur, ona göre upload yapcam. saolun.[signature][hline]Silent dance with death...
Sosyal ağlarda paylaş

harikalar solonor. mukemmel. vokallerin cok guzel ozellikle clean. kayitlarda baya guzel, clean gitarlar biraz canlandirilabilir vede sadece basslar fazla duyulmuyor diger distortion gitarlarla ama o duzeltilir kolayca.

peakler biraz kudurmus demon of the fall kisminda onun disinda super dedigim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

çok teşekkrüler draven. biz de farkettik basların duyulmadığını, stüdyodaki monitörler bizi yanılttı, çok bass duyuluyordu orda, biz de kıstırttık biraz da çok oldu sonra. Zaten basscı arkadaş da isyan etti, boş bi zamanımızda gidip tekrardan bassları açtırıp remaster ettirmeyi düşünmeykteyiz.

Son cümleni ise anlayamadım ne yazıkki, peak ne demekti? :)[signature][hline]Silent dance with death...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...