Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Mp3 Player[Anket]

Rush

Öne çıkan mesajlar

İpod.

Neden mi?

Çünkü Apple..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

creative 4 gb muvoII
niye?
cükü ucuz,kullanması kolay,ses kalitesi iyi,tamiri bakımı ucuz ve kolay,cokda kısa sürüyor.

ben 20 gb veya daha falzasını ı fln kullanmıorum,o kadar cook mp3ü yanımda taşımanuın bi gereğini görmüyorum,harddisk olarak kullanmak için bi alete o kadar para bayılmayıda greksz görüyorum.cok param olsa belki zen veya i pod alrıdım ama yok.[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
İçin dostlarım benim için
için için...
Sosyal ağlarda paylaş

ipod rullez diyecektim de pil süresini görünce ve sony nin 20gb lık mp3 player ı ile karışlaşıcan dilim tutuldu

ipod kalitesine lafım yok ama diğer yanda 20gb arşiv ve 30 saatlik pil süresi var, sony kalitesi de ayrı zaten

kararsız kaldım ciddi ciddi, çok rezil bir telefonum var, 4gb ipod ya da sony mp3 playerdan birini almak uğruna telefonumu değiştirmeyeceğim ama bir türlü karara varamadım...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

Sosyal ağlarda paylaş

iPod
+ :

+ apple
+ tasarım
+ kalite
+ gelistirilebilir
+ pek cok eklentisi var

- :

- apple ($$$...)
- tasarım (cizilme riski cok yuksek)
- pili uzun sure dayanmaz
- pil omru var degistirmek cok pahali
- ses kısık giriyor avrupaya (patch programı ile tekrar yukseltilebiliyor)

birde bu 4. nesil ipodlar kaba geliyor bana hem kalın hem tasarımı hos degil sarji daha uzun sure gidiyor tek artısı 3. nesil en guzeli tam dokunmatik oda piyasada yok artık

[signature][hline]caddepiyasa.com

[Bu mesaj tAKA tarafından 13 Temmuz 2005 09:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar yeni topic açıp gereksiz kirlilik yaratmak istemedim şurdan devam ediim dedim;

Mp3 player almam lazım ama hiç te bilgim yok fonksiyonlarından veya modellerden.

Aradığım belli başlı önemli 7 özellik var ;

1- Şarjı en az 10-15 saat dayanmalı
2- Radyosu olmalı
3- Dışarı ses vermeli
4- Playlist hazırlayabilmeliyim kafama göre
5- Ortalama 2-5 gb civarı hafızası olmalı
6- Radyodan kayıt yapabilmeli(olmasa da olur)
7- Fiyatı 300- 400 YTL civarı olmalı

Bu özelliklere sahip bir mp3 var mı ?
Varsa hangisi ?[signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...