Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk Meşk Adının Açıklanmasını İstemeyen Puser

Azbirazfake

Öne çıkan mesajlar

Bu hikayeye başlamak için sanırsam seni ilk gördüğüm yere kadar geri gitmem gerekicekti. Dün üşenmedim ve seni ilk kez

gördüğüm sınıfımıza gittim lise 1'ci sınıftaydık. 9-E idi sınıfımız bilmem hatırlarmısın? Böle kısa boylu cılız bişeydin o

boyunla kocaman sınıfta terör estiriyodun oraya buraya tehditler yağdırıyodun.
İlk Gözlenimlerim: O zamanlar tanımadığım bi çocuk ki şu an en yakın arkadaşlarımdan biri sana yazışlardaydı. Tanıdığım

birileri aranı yapmaya çalışıyodu ve bende o sırada yanındaydım. İnsafsızlığın üstündeydi... Ay aman olmaz yanlış kızı seçmiş

diye geçiştirdin. Ne bulmuştuki sanki sende. Hani onu geçelim ben ne buluyorum aslında. Bi anlam veremiyorum nasıl oldu neler

geldi başıma manası yoktur diyip geçiyorum o zaman devam ediyorum kaldığım yerden.
Birgün okul bahçesinden kantine doğru geçerken tutulan alkış tempolarını hatırlıyorum ortada sen ve senden yaklaşık 20 cm

uzun bi kız ellerin belinde sokakta kavga eden kocakarılar gibi ağzından çıkar küfürleri duyuyodum. ilk defa gördüğüm

şeylerden biriydi iki tane kızın birbirine girmesi ve bütün lisenin buna alkış tutması. Kendimi tutamayıp alkışlara

karışmıştım bende neyseki nöbetçi öğretmen gelip ayırmıştı...
Fazla konuşmuyodum senle. Hatta uzak durmaya çalışıyodum bu beladan kaçıyım aman bana dokunmayan şeytan bin yıl yaşasın

şeklinde salak bi kız arkadaşına yeni tanıdığım birisi için uğraşıyoduk binbir türlü maymunluklar dil oyunları ile iki

kişinin çöpünü çatmaya çalışıyoduk. Birden sen geldik yanımıza ben susmuştum aman yanlış bi laf ederizde bu bizede kızar diye

hemen diğer arkadaşımla başka başka şeyler konuşmaya başladım biri misillemek için şakasına sana benle çık falan demişti. Sen

birden olmaz ben Bendeniz ile evlendiğini söylemiştin. Hah dedim işte sıçtık olay bitti. Tam Olaylı ortaokul hayatından

çıkmışım silmişim bütün çamur lekelerini falan pantalon değiştirmişim geldi bela bizi buldu. Lise hayatımın bittiği an

bugündür dedim. Hiç bozuntuya vermedim ilk başta şaşırdım biraz. Sonra hıhı diyip geçiştirdim. Birden bire üstümüzde zaten

büyük bir etkisi olan televizyon hayatının etkileri yaşandı aramızda bir anda aşkım aşkım olduk nasıl olduysa anlıyamadım.

Kim kime ne dedi aynı anda senkronize biçimdemi düşündük anlıyamıyorum kaldık bu şekilde. Şimdi hay kalmaz olaydık keşke size

karşı çıkan erkeklere katılsaydım diyorum ama bunun büyük bi yalan olduğu gerçeği var ortada.
Bu zamanlar seni bela olarak gördüm ne yalan söyliyim boştun benim için bi kere durmadan küfür kavga hani kendini yeni

legalize etmek istiyeceği birinin en son bulaşıcağı insan modeli. Arkadaş bile olmasak iyi olur diyodum hani çaktırmadan.

Nese sene sonunda biraz daha ılımlı düşünmeye başlamıştım ama genede hatırlarsan sahilde seni görünce falan hemen kaçar

olurdum fazla konuşmazdım falan. Aman aman diyerekten kaçardım. Tamam kabul ediyorum birazcıkta götüm kalkıktı o zamanlar.
O yaz çok rahattım falla bi kız arkadaşım vardı en azından. Seni hiç aklımın ucuna bile getirmedim dış kapının kapı kulbu

bilem değildin o zaman benim için sadece tanıdığım biriydin. Yaz sonunda biten bi aşkım vardı...
Gelelim sene başına eşit ağırlık seçiceğini örenince biraz sevindim biraz üzüldüm bişiler yaptım işte. Sonuçta sınıfta herkez

gidiyodu bi yerlere bende 3 senede 4 okul değiştirmiş biri olarak tedirgindim haliyle hay sokjam şeklinde. Lise 2'de sen

geldin üstüme sınıfa geldiğinde hep konuştun sohbet muhabbet falan derken arkadaşlarımız iyice ortaklaşmaya başladı. Sıra

arkadaşım belki en yakın arkadaşlarından biriydi sen ona geliyodun benle konuşuyodun. Ne farkeder artık arkadaşım

diyebilirdim korkmama gerek yoktu... Kaba kızda uslanmıştı biraz :D. Konuşmaların falan değişmişti. Bigün sınıfa girdin ve

bana hede hödö benimle çıkmak istiyo dediğini hatırlıyorum. (ULAN NİYE BANA SORUYOSUN demem lazımdı aslındada nese...)
Okulda o kadar çok hede hödö tanımama rağmen senin bana sorduğun hede hödöyü tanımadığımdan dolayı bişi demedim sen bilirsin

dediğimi hatırlar gibiyim. Nese aşık falan olduydun sen heral o ara bi kopukluk yaşadık. Zira ben senin ilişkilerinin ultra

uzun sürdüğünü bildiğimden pek bir rahattım. Bu arada tabi bişiler oluyodu ama seni kardeş gibi görüyodum halen daha birinin

seni incitmesinden seni üzmesinden bende üzülücektim ama bi arkadaş olarak o zamanlar o ince çizginin diğer tarafına henüz

geçmemiştim. LL3 Lanet Lise3 mü desem ne desem artık. Ahanda buraya yazıyorum ne bok olduysa bu zaman oldu. Bilmiyorum belki

burnumun ucunda duran bişileri 3 sene boyunca keşfedememiştim ve keşfedilmeyişinin 3cü yılında değer kazanan değerlerin en

başında geliyodun. Bilmiyorum belki anlamışsındır çünkü çoğu zaman bokunu çıkardım bu 3 yıl içinde belki ilk defa ben bi

taraflarımı kaldırıp sizin sınıfa geldim. Biliyorum sen benim için gelmiyodun bizim sınıfa ama bendeniz senin için geldim

sizin sınıfa. Bu sene gelen ya siz çok yakışıyosu
Sosyal ağlarda paylaş

Daha düzgün :

Bu hikayeye başlamak için sanırsam seni ilk gördüğüm yere kadar geri gitmem gerekicekti. Dün üşenmedim ve seni ilk kez gördüğüm sınıfımıza gittim lise 1'ci sınıftaydık. 9-E idi sınıfımız bilmem hatırlarmısın? Böle kısa boylu cılız bişeydin o boyunla kocaman sınıfta terör estiriyodun oraya buraya tehditler yağdırıyodun. İlk Gözlenimlerim: O zamanlar tanımadığım bi çocuk ki şu an en yakın arkadaşlarımdan biri sana yazışlardaydı. Tanıdığım birileri aranı yapmaya çalışıyodu ve bende o sırada yanındaydım. İnsafsızlığın üstündeydi... Ay aman olmaz yanlış kızı seçmiş diye geçiştirdin. Ne bulmuştuki sanki sende. Hani onu geçelim ben ne buluyorum aslında. Bi anlam veremiyorum nasıl oldu neler geldi başıma manası yoktur diyip geçiyorum o zaman devam ediyorum kaldığım yerden. Birgün okul bahçesinden kantine doğru geçerken tutulan alkış tempolarını hatırlıyorum ortada sen ve senden yaklaşık 20 cm uzun bi kız ellerin belinde sokakta kavga eden kocakarılar gibi ağzından çıkar küfürleri duyuyodum. ilk defa gördüğüm şeylerden biriydi iki tane kızın birbirine girmesi ve bütün lisenin buna alkış tutması. Kendimi tutamayıp alkışlara karışmıştım bende neyseki nöbetçi öğretmen gelip ayırmıştı... Fazla konuşmuyodum senle. Hatta uzak durmaya çalışıyodum bu beladan kaçıyım aman bana dokunmayan şeytan bin yıl yaşasın şeklinde salak bi kız arkadaşına yeni tanıdığım birisi için uğraşıyoduk binbir türlü maymunluklar dil oyunları ile iki kişinin çöpünü çatmaya çalışıyoduk. Birden sen geldik yanımıza ben susmuştum aman yanlış bi laf ederizde bu bizede kızar diye hemen diğer arkadaşımla başka başka şeyler konuşmaya başladım biri misillemek için şakasına sana benle çık falan demişti. Sen birden olmaz ben Bendeniz ile evlendiğini söylemiştin. Hah dedim işte sıçtık olay bitti. Tam Olaylı ortaokul hayatından çıkmışım silmişim bütün çamur lekelerini falan pantalon değiştirmişim geldi bela bizi buldu. Lise hayatımın bittiği an bugündür dedim. Hiç bozuntuya vermedim ilk başta şaşırdım biraz. Sonra hıhı diyip geçiştirdim. Birden bire üstümüzde zaten büyük bir etkisi olan televizyon hayatının etkileri yaşandı aramızda bir anda aşkım aşkım olduk nasıl olduysa anlıyamadım. Kim kime ne dedi aynı anda senkronize biçimdemi düşündük anlıyamıyorum kaldık bu şekilde. Şimdi hay kalmaz olaydık keşke size karşı çıkan erkeklere katılsaydım diyorum ama bunun büyük bi yalan olduğu gerçeği var ortada. Bu zamanlar seni bela olarak gördüm ne yalan söyliyim boştun benim için bi kere durmadan küfür kavga hani kendini yeni legalize etmek istiyeceği birinin en son bulaşıcağı insan modeli. Arkadaş bile olmasak iyi olur diyodum hani çaktırmadan. Nese sene sonunda biraz daha ılımlı düşünmeye başlamıştım ama genede hatırlarsan sahilde seni görünce falan hemen kaçar olurdum fazla konuşmazdım falan. Aman aman diyerekten kaçardım. Tamam kabul ediyorum birazcıkta götüm kalkıktı o zamanlar. O yaz çok rahattım falla bi kız arkadaşım vardı en azından. Seni hiç aklımın ucuna bile getirmedim dış kapının kapı kulbu bilem değildin o zaman benim için sadece tanıdığım biriydin. Yaz sonunda biten bi aşkım vardı... Gelelim sene başına eşit ağırlık seçiceğini örenince biraz sevindim biraz üzüldüm bişiler yaptım işte. Sonuçta sınıfta herkez gidiyodu bi yerlere bende 3 senede 4 okul değiştirmiş biri olarak tedirgindim haliyle hay sokjam şeklinde. Lise 2'de sen geldin üstüme sınıfa geldiğinde hep konuştun sohbet muhabbet falan derken arkadaşlarımız iyice ortaklaşmaya başladı. Sıra arkadaşım belki en yakın arkadaşlarından biriydi sen ona geliyodun benle konuşuyodun. Ne farkeder artık arkadaşım diyebilirdim korkmama gerek yoktu... Kaba kızda uslanmıştı biraz . Konuşmaların falan değişmişti. Bigün sınıfa girdin ve bana hede hödö benimle çıkmak istiyo dediğini hatırlıyorum. (ULAN NİYE BANA SORUYOSUN demem lazımdı aslındada nese...) Okulda o kadar çok hede hödö tanımama rağmen senin bana sorduğun hede hödöyü tanımadığımdan dolayı bişi demedim sen bilirsin dediğimi hatırlar gibiyim. Nese aşık falan olduydun sen heral o ara bi kopukluk yaşadık. Zira ben senin ilişkilerinin ultra uzun sürdüğünü bildiğimden pek bir rahattım. Bu arada tabi bişiler oluyodu ama seni kardeş gibi görüyodum halen daha birinin seni incitmesinden seni üzmesinden bende üzülücektim ama bi arkadaş olarak o zamanlar o ince çizginin diğer tarafına henüz geçmemiştim. LL3 Lanet Lise3 mü desem ne desem artık. Ahanda buraya yazıyorum ne bok olduysa bu zaman oldu. Bilmiyorum belki burnumun ucunda duran bişileri 3 sene boyunca keşfedememiştim ve keşfedilmeyişinin 3cü yılında değer kazanan değerlerin en başında geliyodun. Bilmiyorum belki anlamışsındır çünkü çoğu zaman bokunu çıkardım bu 3 yıl içinde belki ilk defa ben bi taraflarımı kaldırıp sizin sınıfa geldim. Biliyorum sen benim için gelmiyodun bizim sınıfa ama bendeniz senin için geldim sizin sınıfa. Bu sene gelen ya siz çok yakışıyosunuz demeler falan ilk defa içimi kemirmeye başladı ama deli etti olmamalıydı o ince çizgi geçil
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel yazmışsın ellerine sağlık

Fakat farklı şehirlerde olmanın bir eksisi yok kardeşim bunu unutma, eğer seviyorsamız önemsiz hatta. Lise son da en iyi iki arkadaşım çıkmaya başladılar biri almanya da şimdi diğer istanbul da, yine de seviyorlar ve mutlular

Şehirler, denizler de girseler araya
Sevenler bir şekilde gelirler bir araya (bu da benden)[signature][hline]Why are you so weak ? Because your hate is weak! / Uchiha Itachi.
Sosyal ağlarda paylaş

"Benim sevgim zaman ve uzaklıkla ilgi değildir. Zamanı kaldırınca anyı anadayız. Uzaklığı kaldırınca aynı yerdeyiz. O zaman her yerde ve her an birlikteyiz..." Aşk böyle bir şey işte...[signature][hline] "Düşlere Kapılmadan Düş Kurabilir
Yolunu saptırmadan Düşünebilirsen Eğer..."

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hmmm
lise askı olayına hastayım
ulan lsiede asık olduk bizde ozluyom hala o geceleri
simdi daha materyalistmi oldum nedir
bugun kız guzel deilse
en iyi insan olsun suratına bakmam dedim bi arakdasıma
eh dogrusuda o
napıyım
olmuyo artık
ole[signature][hline]OKUYUN OKUTTURUN
BonePART's Blog
Last Update: 29.06.2005

Siz "The King is Dead. Hail The New King" diye bagira durun ben ustume satafatli bisiler giyinip geliyorum. - BonePART
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...