Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock the Nations

Berk

Öne çıkan mesajlar

Ya eski topicte konuşulmuş bayağı birşey ama benim ilgilendiğim tek şey şu anda kimler geliyo ve nasıl geliyolar;
Şöyledirki benim gelişim pek kesin değpildi ama o iş hallolmakla birlikte bir tane de extradandavetiyem oldu
kimi getirecğeimi ayarlmama göre ya orda görüşrüz yada size takılırım bende gelirken kimler geiyo şimdik?[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while
Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

ben[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

12 de iskelede buluşuruz o zaman.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

bende varım beyler..12de kadıköyde iskelede..ben 2 tane ark getircem okuldan..takılırız size...yanlız kesinleştirelim..ayrıca 12 geç sanki..

not:bu akşam abimin üniversite mezxuniyeti var..eve geç gelicem.. geldiğimde inşallah iş çözülmüş olur..
not2:estelcim icqunu veya cep telefonuun özel mesaj atarmısın?[hline][ quote ]SolidSnake, 14 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bissürü beleş kız istiyom nihaha [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...