Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni patch mi?

Curunir

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar alakasız gelicek ama eu da albionmu cok türk var hiberniada mı cok? bu arada hibernia haybernia die okunuo dimi mrk ettımde[hline]--------|
. (= ..../_/
.. /| .(='o'=)
./. | ..|
.. / ...|
_/. . _.|
--------|

[Bu mesaj Erutan tarafından 28 June 2003 01:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yaaa abi Gelemıom :(( annem acayip kızdı ilk bashta olur tamam dedi sonra ne isin var dıo git oyna bedava oyun off off :(( para da vermıo ühühühühühühühühühü dün akşam onun icin ağladım ya[hline]--------|
. (= ..../_/
.. /| .(='o'=)
./. | ..|
.. / ...|
_/. . _.|
--------|

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 28 June 2003 19:43 tarihinde demiş ki:
Yaaa abi Gelemıom :(( annem acayip kızdı ilk bashta olur tamam dedi sonra ne isin var dıo git oyna bedava oyun off off :(( para da vermıo ühühühühühühühühühü dün akşam onun icin ağladım ya[hline]--------|
. (= ..../_/
.. /| .(='o'=)
./. | ..|
.. / ...|
_/. . _.|
--------|

illaki oyun olsun diorsan son çözüm olan duygu sömürüsü yap gerçi tavsiye ettiğim bir olay değil insanların duygularını suistimal etmeye giriyor ama senin derdine derman olabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Hosgeldin Eru...... nice lvl kasmalar .. gercekten cok guzel ve guclu lkarakter secmissin milleti aglatiyor 2 eldritch te enchanter'da Gesp ve Oski ve dierleri sana her turlu konuda yardimci olucaklarina inaniyorum... baiii

Ps:Bu arada eger craft kasicaksan mesela Tailorin Gesp te al ..:P[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
40 infiltrator.... yeter sanirim......................! :P
Sosyal ağlarda paylaş

Duygu sömürgüsü yapmıorum burda vede annemin bankasında para war (miktar sölemim gelir avlamaya calısırsınız annemi :) )
hemde baya yüksek bi miktar ama olmaz dio :(

dedim doğum günümde al nolur anne dedım senden baska bişe istemem diyo "Bana doğum gunumde kim hediye alacak? hemde istediğim şeyi" off anne offf :(([hline]--------|
. (= ..../_/
.. /| .(='o'=)
./. | ..|
.. / ...|
_/. . _.|
--------|

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...