Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

City Creator

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Evet efenim. Pixel art'a merak salıp, google'da araştırma yaparken bunu buldum. Çok hoşuma gitti ve sizlerle paylaşayım dedim. Pixel artlar aşırı derecede şeker şeyler zaten. Bu sitedeki amaç size verilen sınırlı alanda şehir yaratmak. Yanlız yarattığınız şehiri diğer kişiler ile paylaşmak ve yollamak için siteye üye olmalısın. Siteye üyelik zaten çok basit. (kullanıcı adı,şifre ve email / hemen ardından auto-login :)) Şehir yaratırken alt tarafta "save&send" bölümü var. Üye olup, kayıt ettikten sonra e-card olarak yollayabilir veya resmin adresini vererek bizlerle paylaşabilirsiniz.
Bu arada 3 çeşit alan tipi var ki geniş sayılabilir. Vallahi takıntı yaptı. Hatta şimdi görsel sanatlara koşup, yarışma önerisinde bulunacağım.

City Creator[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

Bende böle bişi yaptım :D[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
--------------------------------------
hired_gun, 21 Haziran 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...