Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampir

Hardter

Öne çıkan mesajlar

bence eski filmler daha iyi . Ne van hellsing nede blade dracula ile yarışabilir... :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dracula2000 (2000)
Dracula II: Ascension(2003)
Dracula 3000(2004)
Queen of the Damned(2002)
Vampires(1998)

Daha önceden bilgisayarıma yükleyip izlediklerim bunlar.
Güzelmi diye sorarsan?Hayır...Vakit kaybı.
Vampir tabanlı 100lerce film ve dizi var ama çoğu bayat hemen hemen hepsi de birbirinin kopyası.Bence Underworld'u izlemediysen izle.Fena değil.[signature][hline]!...Fortis Cadere, Cadere Non Potest...!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hardter, 29 Mayıs 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar vampir fılmlerı arıorum john carpenterın oynadıgı fılmı fılan bulamadım baska onerdıgınız fılm varmı kazaa dan ındırebılecıgım?

John Carpenter yerine Charisma Carpenter'ı tavsiye ediyoruz.[signature][hline]CEO of the Holy Inquisition Corp
"Biz insan yakıyoruz."
Sosyal ağlarda paylaş

sadece Interview with the vampire guzel. daha iyi vampir filmi cekilmedi. van helsing komedi, underworld matrixvari vampirler gibiydi. yinede underworld iyi sayilabilir digerine gore. Blade in ilk filmi azicik umut vaadediyor gibiydi, sonradan inanilmaz sacmaladilar, ben sastim kaldim.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 30 Mayıs 2005 01:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arattım böle bişe çıktı yararmı işine
hellsing i izle anime seveersen
vampir[signature][hline]paraaaaa kazannnnnnnn tıkla ibuxdan hem araştır öğren hemde para kazan ,
tıkla ayda en aşşaa 24 dolar kazannn herkez kazanıyor neden sen kazanmayasınki
tıkla kazan olmadı merak ettin at bir pm anlatayım sana bonustan daha karlı bir iş bu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 29 Mayıs 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
Bram Stoker's Dracula derim

Aynen. Bence türünün en iyisi.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 30 Mayıs 2005 01:35 tarihinde demiş ki:
Queen of the Damned var

film olarak degil klip olarak izlenesi. :) müzikleri güzel

hayatimda gordugum en kotu vampir filmlerinden biri. muziklerde korn zaten, filme gerek yok yani dinlemek icin.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 30 Mayıs 2005 01:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...