Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LOTR: Battle for Middle Earth (EA)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

aldım oynadım ..good campaign bitmek üzere...fekat oynu hiiiiç mi hiç sevmedim :D

başta zaten generals ın grafik motoruna hafif kılım...başka bi sebep ise oynun multiplayerdaki dengesizliği...yani şu piyasada blizzard ve microsofttan daha dengeli oyun yapabilen kalmamış....oynun tek ve yöneten ırkı mordor olmuş...nefret ettim gerçekten good campaign oynarken mordordan :)
bol bol skirmish oynayın anlarsınız ne demek istediğimi...[signature][hline]Prawler, 22 Eylül 2004 04:45 tarihinde demiş ki:
valla benimki büyük ama abartı değil
Sosyal ağlarda paylaş

abi EA yine klasik bir hikayeye sıçış yapmış. Even starı yürüyen ölü ordusunu çağırmak için kullanıyosun, tek yüzüğü artifact olarak kullanıyosun, gandalf moriada düşmüyo, balrogu yeniyor. Strateji olarak ayrı bir rezalet zaten, direk üniteleri seçip tıklıyorsun bir yerlere, ne formasyon var ne birşey.[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

rank; rütbe,sınıf,tabaka anlamına geliyor.
oyun baya sardı beni. fakat normalde oynamama ve daha oyunun başında olmama rağmen zorlanıyorum. rohan'la east bilmemneresinde savaşıyorum. fakat bir türlü geçemedim. sürekli saldırıyorlar bana. atlılar zaten atsızları ezip geçiyor. fakat onların mızraklılarına karşı birşey yapamıyorum. tatik verin biraz :)[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben direk saruman la dolasıtyorum atlı grup geldimi once wormtongue yapıp pesine fireball cakıyorum hehe ben sevdim oyunu baya zevkli müzikleri zate güzel:)
uruk berserkerlar ayrı bi muhabbet zate hehe

said:
Sailor, 17 Ocak 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
rank; rütbe,sınıf,tabaka anlamına geliyor.
oyun baya sardı beni. fakat normalde oynamama ve daha oyunun başında olmama rağmen zorlanıyorum. rohan'la east bilmemneresinde savaşıyorum. fakat bir türlü geçemedim. sürekli saldırıyorlar bana. atlılar zaten atsızları ezip geçiyor. fakat onların mızraklılarına karşı birşey yapamıyorum. tatik verin biraz :)
[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
EQ2
Sardius Dracus- human- shadowknight

Sosyal ağlarda paylaş

aldım good campaign i bitirdim, hiç sevmedim ehhee.
sıkıcı geldi[signature][hline]Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

said:
klavye, 25 Aralık 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
ye ben aldim 4cdlik versionunu ama ilk cd yuklerken %13'de duruyo. yuklemeyi birakiyo. diger "ea" oyunlarinda da ayni sorun var. sorun buyuk olasilikla benim cd-rom dan kaynaklaniyo. asus writer kullaniyorum, hic bi ea oyununu yukleyemiyorum. acaba driver falan ceksem, firmware update yapsam duzelir mi bilemedim. bu sorun var mi ba$kasinda?

Asus writer çok sorunlu.bende öyle bi hata olmadı ama Half-Life2 farcry gibi oyunlarda yüklemeyi açamıyodu.bugün götürüdüm ii bi format attım düzeldi.bende şaşkınım :D [hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
lan buraya sizin resminizi koysam altina TOP yazsam TOP lan bu mu diceniz

[Bu mesaj Cirit tarafından 31 Ocak 2005 22:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wispy, 31 Ocak 2005 13:11 tarihinde demiş ki:
Goodda sırf Herolarla siliyordum haritayı kenarda 300 atlı beklerken
Herolar yokken zaten ya powerlarla yardırdım ya atlılarla çiğnedim

valla ben mordor la oynuyorum atlılara karsı mızraklı orc lar super hehe. ring power olarak da summon balrog muhtesem. suresi biraz kısa ama sadece balrogla bi campı yokediyorum.

bayada uzun oyun yaw yoksa banamı öle geldi oyna oyna bitmiyo.[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
EQ2
Sardius Dracus- human- shadowknight

Sosyal ağlarda paylaş

Good tarafının askerleri abartı derece güçlü ki zaten 5 tane maximum çıkartıyor bir bölükte. Evil sideda ise 10 tane çıkartıyor. Birleştirirseniz 20 oluyor.

Good tarafın Hero'ları o kadar güçlü ki, belli bir yerden sonra sadece Hero'ları kullanrak oyunu bitirebiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi bölümde (hankisi animsamiom simdik) sadece aragonla 4500 orc kestimdi :) sirf level atlatiyim die goodun herolar coook abarti... fantazi yapiodum Gandalfla hatta bi mapte (tüm ordum nerdeyse rank 9du) tek adam kaybtmedim sayelerinde elf/ent/rohan power lariyla üstüne herolar map tertemiz..
bi kere de bi defans düzeni kurup gece acik birakmistim tüm herolar lvl atlasin die :) düsmanin catapult yapip dalacagini hesaplayamadim :p (main baselerinekini yikmistim adiler ortada duranlardan birini ele gecirmsih heralde) tabi sabah kaltigimda never give up yaziodu :P
evil se daha basit ve daha cabuk bitio gooda göre sauronu bi aldim rohan mohan kalmadiydi goodta oynadigim zamanin %30uyla goodun %50-60inda gondor tertemizdi :)

helms deep vede gondor savunmalari cok eglenceliydi (helms deep daha zorluydu gondora oranla) ne dolandirmistim good herolari rohan yardimi gelene kadar 3-5 kez save load yaptimdi (adam kaybetmekten nefret etmek gibi [en ufak unite] bi hastaligim varda 4 map boyunca lvl kastirdigim elf okcularim ölünce paso basliodum yeniden [:)[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
"Angel: Well, personally, I kind of want to slay the dragon. Let's get to work."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyan_Bloodbane, 07 Şubat 2005 15:01 tarihinde demiş ki:
Ya bu Balrog nasıl birşey olmuş çok merak ediyorum işe yarıyor mu.TV'de seyrediyorum eleman tek başına Gondor'a dalıyor biçiyor ortalığı:Siz hiç kullanbildiniz mi?

elinde Balrogun varsa saten oyun bitio bi salion elamani ciktigi gibi gandalfin büyüsü gibi etrafinda ne varsa öldürüo 5 tane mi farkli özelligi var düsmanin ana gücünü ;(ben fantazi yapiodum gondor savunmasina yardima gelen rohan süvarilari snsinde ölmüstü teh teh :]) dagiti veriosun snrada arkadan yolluon üc bes adam nazgullere bile gerek kalmiodu tabi benim gibi fantazik oynuosan nazgul balrog fil combosuyla gondor mondor birakmazsin :) rohan süfarilarinin cayir cayir yanisini görmek hele.. :P böle aciip zevkli[signature][hline]
"Angel: Well, personally, I kind of want to slay the dragon. Let's get to work."
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh good tarafı bilmiyorum da isengard'da uruk-hai leri birlestirince cok guclu oluyolar hard'da 2 bilgisayara karsı dumduz ediyorum uruk-hai + tek hero sarumanla. Level 10 full upgrade'li 4-5 boluk uruk-hailerim oluyo genelde son savaslardan once. Good taraf guclu olmamıs bence, mordorun askerleri cok ezik kalmıs o kadar. Ha ama troll ya da fillerle ortalıgı dagıtıyosunuz o ayrı =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

haha bi bölümde tüm orduyu temizleyip (tabi oyunu bitirdikten sonra napsam napsam die düsündügüm bi anda) full trol yapmistim adamlar bi kosmaya baslio ortamda ne sovalyee ne okcu ne atlı kaliodu :) (tabi abzen bi goblin yediricem die üc saat kisa yol tusuna basmama neden olacak kadarda garip programlanmish bi unite:P) hakkaten güclü unite filleri sevemedim bi sadece ortamda hedef olsunlar die kullandim bide gondoru yikarken fantazik fuguranimdi :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Fillere trample emri verince cok zevkli oluyo direk pure oluyo unite.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...