Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diezdede bir lvl 70 warriorumuz oldu... insanlara hayırlı olsun

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

f9 da da aynısı vardı 2 skill bosat gerisinin dağılımı aynı sabah sabah hesaplaymadım ama sunu dusunuoım o 2 yı neresıne sokacak versede bı bok açılmaz vermesede bu assasın ın 55 den sorra skill vermesı gıbı bişey bosa duruo skıller[signature][hline]
========>NvM<===============
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 18 Temmuz 2005 04:49 tarihinde demiş ki:
bence Bir insan oğlu alın teriyle 70 olamaz. 7/24 harpy bırak 7/24 talos kesse bile olamaz. Adminin hesabına "$" gönderiyor adminde kademeli kademeli dikkat çekmeden yükseltiyordur...!

japkoda dolu 70 var en yüksekde 76 imkansız değil gayet mümkün... hele uskoda o party bolluğunda bal gibide hepiniz 70 olabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 18 Temmuz 2005 04:49 tarihinde demiş ki:
bence Bir insan oğlu alın teriyle 70 olamaz. 7/24 harpy bırak 7/24 talos kesse bile olamaz. Adminin hesabına "$" gönderiyor adminde kademeli kademeli dikkat çekmeden yükseltiyordur...!

Arkadasım ben bu oyuna basladıgımda yani 1,5-2 ay evvel bu adam LVL 64-65 ti durmadan harpy kasıyordu.Bunlar 2 arkadas kasıyorlar.Olunmayacak bişi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EviLCrieS, 18 Temmuz 2005 09:38 tarihinde demiş ki:
ben japko da 70 lvl karakterde görmüşüm.experience points 0 lanıyordu. bu adamın 90k experienc pointi var o nasıl oluyo ?

reset atma olayı o eskiden maykodada vardı adam bikaç kez reset amış ve statların hepsi 250şer taneydi....[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...