Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GtA 4 Sorunu (bölüm geçmeyle ilgili değil)

TinerciTim

Öne çıkan mesajlar

gta4 ü 4. defa denedim ( cdler sorunlu çıktı ). en sounda bozul olmaya cdler buldum. yükledim cdleri. sonra setupını da yaptım. daha sonra oyunu açmak istediğimde.
"vorbisfile.dll bulunamıyor. Sorunu gidermek için tekrar yükleyin." benzeri bi uyarı çıkıyor. tekrar yükledim. yine aynı hatayı verdi. netten dll dosyalarını buldum. windows/systemin içine attım. bu sefer de yanlış konumlandırma
"14099090.... yordam girişi noktası, vorbisfile.dll dinamik bağlantı kitapliğında bulunamadı". diyor.
oyunu aldığım bilgisayarcı ise önceden böyle bi sorun yaşanmadığını windows u tyeniden kurmamı söyledi. windows tekrar kurdum(format atmadan üstüne:)) yine aynı hata yahu.ne yapmalıyım?
bi öneriniz var mı? eğer buradana da cvp alamazsam yarın sabah ilk iişm gidip bilgisayarcıya dalmak olucak :P

[Bu mesaj TinerciTim tarafından 17 Temmuz 2005 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben 1 haftada çözerim. ya da sen format at:D[signature][hline]Atalarımız zamanında demiş ki: Afrika'da bir sabah ceylan uyanmış. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa ölecekmiş. Afrika'da bir sabah aslan uyanmış. En yavaş ceylandan hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa aç kalacakmış. Önemli olan aslan veya ceylan olmanız değildir. Herkes her sabah iyi bir gün için koşmaya başlamalıdır. Sabah olur olmaz koşmaya başlasanız iyi olur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...