Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konserden küçük bir kayıt

Solonor

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar.
2. grubum Silencio ile Alman Lisesi, Schulfest kapsamında bir konser vermiştik, daha önceden FAF ve GS Lisesi festivallerinde de çalmıştık. Neyse Alman Lisesi'ndeki konseri kaydeden arkadaşlardan videoyu alıp mp3 yaptım 1 parçayı.
Bu arada grup line up ı:
Vokal:Sinan(ben)
Gitar:Gökhan(Mortis)
Gitar:Emre(Deamon)
Bass:Sibel
Klavye:Aslı
Bateri:Murat

Parçayı indirmek için tıklayın. Yorumlarınızı bekliyorum...
EditBu sırada söylemeyi unuttum, parça; Katatonia - Without God (full brutal vokal fln var, katatonia nın eski, gerçek doom yaptığı zamanlardan=))[signature][hline]Silent dance with death...

[Bu mesaj Solonor tarafından 16 Temmuz 2005 14:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

katatonia'nın en az sevdiğim zamanları :)

şimdi, vokalin katatonia'nın o zamanlarına daha iyi gitmiş gibi, demon of the fall'dan daha iyi bir brutal burdaki. kayıt kötü sayılır, gitarlar biraz karambol olmuş, davulda bazı kritik vuruşlar duyulmuyo ama olur o kadar.klavyeler güzel geliyo, vokal güzel geliyo. ortadaki interlude çok başarılı, zaten millet alkışlıyo falan :) clean tonlar gayet güzel.sonunu da çok beğendim, alkışlıyorum.

bu arada opeth cover'larının linkleri çalışmıyo, o açtığın topikte de yazdım, bi ilgilenirsen sevinirim.

ayrıca silencio ismini mulholland drive'dan mı aldınız?[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

bitiriş şarkımız
laylaylom 5 şarkı çaldıktan milleti eglendirip kızlara ''ayyyy kim bu yakısıklılar su gruptaki kızlardan önce onlari kapmalıyız'' dedirttikten sonra dinleyiciyi sok edip metalcilerin gönüllerindeki gül bahcelerine musallat oldugumuz dolayısı ile de kızları kacırdıgımız şarkı
çalmak ayrı bi zewklidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...