Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flame,Glacier,Light Mage..

Pyro

Öne çıkan mesajlar

$ımdı bu deimos dalgası bır yana aklıma takılan sorular var.dun bır topicte gordum tam hatırlamıyorumda light,glacier paper olursan tam bir level makınası olursun demı$lerdı bırıne.ee peki flame ın damage ı yuksek vs dıyorlar pekı bu flame,glacier bır lvl makınası olmuyor mu?ne farkı var yanı?

flame,glacier paper mage mı yoksa light,glacier paper mage mi iyidir? bir de mutlaka human olan papermageler female char acmalı mı? galıba male char dan fazla ınt verıyormu$ char acarken? bırı adam gıbı acıklarsa sorularımı sevınırım.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

human charlarda female acarsan daha fazla int verir ve papera daha yatkındır, light-glacier charlarda her yerde parti bulabilirler ve solo olarak daha rahat kesebilirler bu yüzden lvl makinası diyolar, genelde 60+ lvlden sonra pk da daha fazla damage verdiği için flame döner mageler tabiki tercih her zaman oyuncunun zevkine kalmıştır.[signature][hline]The_Other El Morad warrior
Sosyal ağlarda paylaş

walla sana hangisi daha ii geliyorsa onu ol lvl makinası die bişi yoktur.sadece lvl 45 i geçen worriorlar lvl makinası olur.bana göre adam gibi damage wermek istiyorum diyosan flame, artistlik yapmak istiyom diosan light ol ama mutlaka ikinci skill glacier olsun.çünkü çok işe yarar.çünkü çok işe yarıyo.[signature][hline]illaki bağırtceniz lem
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırak forumun delisi :D
Lightning büyüleri stunluyo ama onun için pet magician lazım.İnt e orantılı.Paper olacaksan Fire/Glac yada Light/Glac aç derim ben sana.
Ben Glacier alacam birincil skill olarak oda deneme olacak.Acaba ne gibi bir verim alırım diye.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya pm dediğiniz yaratık dişi f/g olur..
Nerden çıkarıonuz light pm, ice pm diye. :D

Madem "daha yüksek damage ile vurayım" diyip pm açtınız, f/g yapcanız. Yoktur bence bunun başka yolu.

O dediğiniz l/g yada g/l mage paper mage olmaz. Başka bi isim bulun bence ona :lol:[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

L/G olursan apos ve harpy de kolay yer bulursun. bunlarda en hızlı lvl atlatan partyler olduğu için lvl makinesi olursun sanırım. ama paper kasanların çoğu maliyetten kasıyor bence.[signature][hline] "fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu....."

Sosyal ağlarda paylaş

benımi ice/lightning mage im war nası bı yol ızlemelyım??tamam lvl 55cıvarı fln flame/glasier doncem tabıkıde ozmn a kadar?full glasier 55 koklemıcem herhalde?nereye kadar getırım ?ligtning ne kadr werım bı bılgılerındırın bu noob kardesınızı lutfen :d

[Bu mesaj ExtRaFlush1R tarafından 15 Temmuz 2005 13:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Glac/Light açtım Deimos da.LvL 22 de şu anda.27 ye kadar bir işe yaramıyo gibi gözüküyo.Çünkü Glac da 27 ye kadar çok abuk büyüler war.En fazla 120 damage görüyom fire arrow da.Ama chill etkisini unutmamak lazım.Bence Glac/Light mage ler tam party adamı.Pk da olmasada yaratıklar için tam party adamı.Ama pk yapacam diyosanız benim gibi lvl 55 de Fire/Glac a çevirmeniz lazım.

Usko da Light/Glac mage kullanıyodum.40 da bıraktım onuda.Lightningin damageleri çok düşük.Galcier in de düşük ama lightning kadar değil.Ama lightning in stun etkisini unutmamak lazım.Tabiki Pet mage ler için.Çünkü İnt e bağlı çalışıyo Stun...[signature][hline]Name : Yuuzhan
Nation : Karus
LeveL : xx
Clan : .....
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

Herhalde 55 e kadar glacier verecen.Geri kalanını Light ver.Sonra zaten redistrubute edecen 55 de.Bütün hepsini fire geri kalanını Glacier verecen.

30 glacier verip 30 light verirsen hiç bi işine yaramaz.Kesmeden 55 le glac ı.[signature][hline]Name : Yuuzhan
Nation : Karus
LeveL : xx
Clan : .....
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...