Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+6+7+8 upgrade bilgileri nasil edinebilirim??

antilast

Öne çıkan mesajlar

selamlar arkadaslar

benim bilmek istedigim her türlü item upgrade hakkinda,özellikle

+6 +7 ve+8 upgrade yapmak icin neler gerekiyor ,hangi scroller lazim ,
mesela +7 wizard staff im var bunu +8 yapmak istiyorum
neler lazim bunun gerceklesmesi icin

genis bilgi nerde alabilirim varmidir ki öyle bi yardim sistemi;)
herhangi bi site yada link de olabilir

bana yardimci olursaniz cok mutlu olurum

cünkü item yaka yaka imanim gevredi inannin;)
Sosyal ağlarda paylaş

şeriat upgrade technüqs for upgrading to +8

Şimdi öncelikle
Malzemeler;
1 adet wizard+7 staff
1 adet blessed upgrade scroll
1 adet blessed dispel scroll
500k
banyo yapacak bir ortam
ninemizin sabunu hacı şakir
1.sınıf abdest bilgisi
1 adet okunmuş şeker
1 adet zemzem suyu.

Öncelikle banyoya gidiyor,boy abdestimizi en iyi şekilde alıyoruz,gerçi daha online sisteme geçmemişler pek işe yaramıyor ama sen genede al.
Ondan sonra stafımızı alıp zemzem suyuyla bir güzel yıkıp arındırıyoruz.
Onan sonra stafumuzu anvülü açaraktan 1.pencereye koyuyoruz,cancel yapıp 9.pencereye koyuyoruz.
Cancel diyip anvilin etrafında soldan doğru 1 daire tam tur atıyoruz.
Tekrar anvile gelip stafımızı koyuyoruz,scrolu bu sefer 6.kutuya koyuyoruz,cancel diyoruz.Yanlız dikkat,bu arada anvil penceresini kapatmıyoruz.
Tekrar koyup scrolu 3.pencereye koyuyoruz.Kensıllayıp anvilden cıkıyoruz,O arada anvil etrafında insan varsa onlara küfür ediyoruz,(küfür gaza gelmek için yoksa upgrade ile alakası yok).
Tekrar stafı koyup eger flame ise dispel edip lightning e ceviriyoruz.Dikkat bu kısım önemli cunku ates bildiginiz üzere şeytanı çağrıştırıyor biraz.Lightning ise biraz daha kutsal gibi.
Neyse lightning olan stafımızı ve blessed apgıreyd scrolumuzu anvilde herhangi bir kutuya 3 gulfü bir elham okuyoruz ve son olarak upgrade tusunu okliyoruz.
Eger sevap puanlarında fazlaysa (manner) upgrade işlemimizi sonuclanıyor ve staffımız tabiki patlıyor.
Üflenmiş şekeri unuttum onuda azımıza alıyoruz tabi.

Zor geldiyse aramada yapabilirsin oO
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 15 Temmuz 2005 10:24 tarihinde demiş ki:
şeriat upgrade technüqs for upgrading to +8

Şimdi öncelikle
Malzemeler;
1 adet wizard+7 staff
1 adet blessed upgrade scroll
1 adet blessed dispel scroll
500k
banyo yapacak bir ortam
ninemizin sabunu hacı şakir
1.sınıf abdest bilgisi
1 adet okunmuş şeker
1 adet zemzem suyu.

Öncelikle banyoya gidiyor,boy abdestimizi en iyi şekilde alıyoruz,gerçi daha online sisteme geçmemişler pek işe yaramıyor ama sen genede al.
Ondan sonra stafımızı alıp zemzem suyuyla bir güzel yıkıp arındırıyoruz.
Onan sonra stafumuzu anvülü açaraktan 1.pencereye koyuyoruz,cancel yapıp 9.pencereye koyuyoruz.
Cancel diyip anvilin etrafında soldan doğru 1 daire tam tur atıyoruz.
Tekrar anvile gelip stafımızı koyuyoruz,scrolu bu sefer 6.kutuya koyuyoruz,cancel diyoruz.Yanlız dikkat,bu arada anvil penceresini kapatmıyoruz.
Tekrar koyup scrolu 3.pencereye koyuyoruz.Kensıllayıp anvilden cıkıyoruz,O arada anvil etrafında insan varsa onlara küfür ediyoruz,(küfür gaza gelmek için yoksa upgrade ile alakası yok).
Tekrar stafı koyup eger flame ise dispel edip lightning e ceviriyoruz.Dikkat bu kısım önemli cunku ates bildiginiz üzere şeytanı çağrıştırıyor biraz.Lightning ise biraz daha kutsal gibi.
Neyse lightning olan stafımızı ve blessed apgıreyd scrolumuzu anvilde herhangi bir kutuya 3 gulfü bir elham okuyoruz ve son olarak upgrade tusunu okliyoruz.
Eger sevap puanlarında fazlaysa (manner) upgrade işlemimizi sonuclanıyor ve staffımız tabiki patlıyor.
Üflenmiş şekeri unuttum onuda azımıza alıyoruz tabi.

Zor geldiyse aramada yapabilirsin oO

sticky olsun pls :D[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...