Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burial

Hercul

Öne çıkan mesajlar

kardesim kitlencek baslik ötekiydi galiba sen sadece basliklari okuyorsun ve 2 tane olandan en az cevap geleni siliorsun.Oteki basligi okursan bu basligin nicin ayri yerde oldugunu anlarsin.Kitlemeden önce bütün mesajlari oku öle hangisinin kitlenmesi gerektigine daha saglikli karar verrisin pls
Sosyal ağlarda paylaş

Töbe töbe ;
Başlığın kilitlenmesinin sebebi aynı içerikli başlıktan 2 tane açmış olman.Bu başlığı neden açtığını anlamış değilim.Sana o bilgilere nasıl ulaşacağını söyledim sen hala ısrar ediyorsun.İlla ki getirip önüne sunmak mı gerekli? Aç oku geçmiş konuları sana söyledim nasıl yapabilieceğini.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer birisi aynı konuda 2 tane başlık açarsa bi tanesi kilitlenir. Bundan normal bişey yokki.
Sebebinide söyleyeyim.
Eğer 2 tane başlık olursa kullanıcıların bir kısmı bir başlığa yazar, bir kısmı diğer başlığa yazar. Bu sefer bilgiler ve yazılar bölünmüş olur.
Bunun yerine tüm yazıların tek başlık altında toplanması daha faydalı değilmi?
İşte bu sebepten dolayı aynı konuda açtığınız iki başlıktan bir tanesi kilitlenir...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım bak ne yazmışım ;
said:
BuRiAL_TR, 14 Temmuz 2005 17 :37 tarihinde demiş ki:
Ama aynı başlıktan bir den fazla açmak yasak ve yanlış.Forum kirliliği yaşanıyor.Sağ üst köşede arama bölümünü tıklayıp oraya "knight empire" yazarsan istediğin bilgilere ulaşabileceksin.
[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Sende kendine göre haklısın. Diğer başlık amacından biraz sapmış.
Ama Burial doğru olanı yapmış. Çünkü diğer başlıkta (kilitlenmeyende) (tartışmanın dışında) daha fazla bilgi var.

Arkadaşlar inanın günde binlerce kişinin ziyaret ettiği bir forumu kontrol etmek gerçekten çok zor. Bu foruma sadece kayıt olup yazı yazan kişiler girmiyor.
Bana hergün "verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim, foruma üye değilim ama forumda yazılan bilgileri hergün dikkatle okuyorum" diye yazılan onlarca mail geliyor.
İnanın, bu foruma günde binlerce kişi giriyor. Bizlere karşı biraz daha anlayışlı olun. Bizler bilgisayar değiliz. Yanlış kararlar verebiliriz.

Özellikle göreve yeni başlamış arkadaşlarımızın ilk günlerde yanlış yapmaları çok doğal. (Şimdiye kadar çok büyük yanlışlar yapmadılar. Sadece genel olarak söylüyorum)
Lütfen ilk günlerde mod arkadaşlarımıza karşı biraz daha anlayışlı olun..[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ya harbiden LoL.Adam sanki kötü bişey yapmış.Forumun konseptine uygun bilgi edinme amaçlı açmış topiğini.Dallamalar gelip babalarının arka bahçesi gibi forumu dümdüz edip kendi savaş alanlarına çevirmişler.Sonra adam hiç polemiğe girmeden aynı topiği tekrar açmış (Ki sonunda kadar haklı olarak) Siz gelmişiniz Amacı bilgi alışverişi olan bir forumda adamların sidik kavgasını değilde bilgi isteyen bu arkadaşın topiğini kitlemişsiniz.

Herhalde yeterince açık olmuştur.Yeter artık her yerde kavga edilmesinden bıktım yaa.Adam gibi adam takılmazmı buraya ya.Ne biçim insanlar bunlar ya.
Şunuda eklemek istiyorum.Eğer çok seviyorsanız topic kitlemeyi bi alt tarafta YIKILMADIM AYAKTAYIm gibisinde açılan topiğide kitleyin.Bir bakın bakalım içine bilgi amaçlı bi ufacık cümle kırıntısı bile yok.Adamlar zevkine topic açıp kavga ediyolar.Kitlesenize onuda.[signature][hline]Name : Yuuzhan
Nation : Karus
LeveL : xx
Clan : .....
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X

[Bu mesaj NeroWarden tarafından 14 Temmuz 2005 17:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 14 Temmuz 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Ya harbiden LoL.Adam sanki kötü bişey yapmış.Forumun konseptine uygun bilgi edinme amaçlı açmış topiğini.Dallamalar gelip babalarının arka bahçesi gibi forumu dümdüz edip kendi savaş alanlarına çevirmişler.Sonra adam hiç polemiğe girmeden aynı topiği tekrar açmış (Ki sonunda kadar haklı olarak) Siz gelmişiniz Amacı bilgi alışverişi olan bir forumda adamların sidik kavgasını değilde bilgi isteyen bu arkadaşın topiğini kitlemişsiniz.

Herhalde yeterince açık olmuştur.Yeter artık her yerde kavga edilmesinden bıktım yaa.Adam gibi adam takılmazmı buraya ya.Ne biçim insanlar bunlar ya.
Şunuda eklemek istiyorum.Eğer çok seviyorsanız topic kitlemeyi bi alt tarafta YIKILMADIM AYAKTAYIm gibisinde açılan topiğide kitleyin.Bir bakın bakalım içine bilgi amaçlı bi ufacık cümle kırıntısı bile yok.Adamlar zevkine topic açıp kavga ediyolar.Kitlesenize onuda.

o topici kilitlemiştim ben ama geri açıldı .[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Niye lol yalama mı olmuş.
Kitleyerek doğru bişey yapmışın.Ama açan arkadaşın ne gibi bir menfaati vardı onu düşünüyorum.
Yazını okuduk fatih.Tamam seninde haklı yönlerin var.Ama anlamadığım konu niye açılıyo o topic.Bilgimi var içnide?[signature][hline]Name : Yuuzhan

[Bu mesaj NeroWarden tarafından 14 Temmuz 2005 18:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kavgalara bir dur demek için konuşuyoruz zaten burda.Biz de istemiyoruz topiclerimizde kavga olsun.Ama bazı şeyler var yetti dedirtiyor.Mod lar sanki bazı topiclerde kavgayı tetikliyo.Biri kitliyo diğeri kiliti açıyor.İşte bu sorunun cevabını merak ediyoruz.[signature][hline]Name : Yuuzhan
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar yeni mod oldular şuan bir yöneticinin nasıl olmasını gerektiğini öğrenme aşamasındalar sert mi davransam ? hiç taviz vermesem mi? şuna ne desem ? buna ne cevap versem ? gibi sorular kafalarını karıştırıryor eminim zamanla daha iyi olacaktır sonuçta siz seçtiniz ben seçtiğim kişiden memnunum[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

Drac noklama ısaretlerı fılan demıssin noktalama ısaretı olmadan anlamıyormusun ? ben sınavımda noktalama ısaretı kasmıyorum burdada buna dıkkat edecek degılım sacma sapan cevap atmayın bır dahakı sefere rıca ederım

burial ile bır sorunum yok pm ıle halletık. [signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

[Bu mesaj Jarlax3 tarafından 14 Temmuz 2005 23:53 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Jarlax3 tarafından 15 Temmuz 2005 00:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hatasız ınsan olmaz bu kadar yuklenmenın geregı yok elestırıde bır sevıyede olmalı bence cok yuklenılmıs arkadaslar burial a kendısı aresten tanıdıgım sevdıgım bırısıdır bence ortalıgı kasmayalım[signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...