Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

clane ne oldu?!!!!!!!!!!!!!!!

__AnDrOmEdA__

Öne çıkan mesajlar

ben 2 gün sonra gircem dedimdi daha önceden.
okumayan arkadaşlar varsa tekrar söylim.
ben cumartesi günü deimos a giriş yapıcam. Clan kurucam. En iyi clan olucam human olucam vs.vs.
hiçbir kararımdan caymış değilim.[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

muhahahaha işte human işte hezimet!!!! lan biz 30 olup czye akıcaz be. clan bile kurduk, clan bank olayına bile girdik. dagger , staff fln aldık. hezimet hezimet!!!!! fatoda orclardan korkusu yüzünden 2 gün uzak duruyo unutucagımız sanıyo ama unutmicaz. bi hezimet sözü verdik bi kere. heheh[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler humanlar olarak ash knight kesiyoruz. Human olun farkı hissedin ... ;)[signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 59
Class: Rogue-Assassin
Clan: GeneraLs
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)

[Bu mesaj CaNNi tarafından 14 Temmuz 2005 20:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 14 Temmuz 2005 18:20 tarihinde demiş ki:
muhahahaha işte human işte hezimet!!!! lan biz 30 olup czye akıcaz be. clan bile kurduk, clan bank olayına bile girdik. dagger , staff fln aldık. hezimet hezimet!!!!! fatoda orclardan korkusu yüzünden 2 gün uzak duruyo unutucagımız sanıyo ama unutmicaz. bi hezimet sözü verdik bi kere. heheh

6 tane orc paticige yer var mı =P[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

valla baya güzel organize olduk. quest paralarıyla öncelikli silah ihtiyacı olanlara silah fln alıyoruz. 2 kişi 30 oldu 3-4 kişi daha olucak az sonra hatta olmuşta olabilirler ben bi restart molası verdim. işte hendek işte deve fatih bey. atlat atlatabilirsen.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada oyundaki nickim _unholy_ luferson castle mıdır her ne haltsa (breth oluyo anlicagınız dilde) orda lvl kasıyoruz birazdan czye akabiliriz duruma göre. katılmak isteyenler pm atabilir. murtazayada atabilirsiniz ama o paso dc yiyo ehehe.

ps: fatooooooooo heziiiiiiimeeeeeeet heziiiiiiiimeeeeeeet[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...