Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Mage

MadEaGlE

Öne çıkan mesajlar

Stun yemek o kadar koymuyodu bana... E kurtulmasını biliyoruz herhalde :D

Stun' lanırsanız eğer, Z-E yapın...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reflective, 12 Temmuz 2005 04:16 tarihinde demiş ki:
Stun olmak çok kötü bür duygu olmalı zamanında milleti stun edebilirdim ama... Geçen baktım 51'e kastığım ve şifresini bir başkasının öğrendiği charım şu an 39 :)
39 ve static orb atıyor

Piyasada bir Lvl 29 Mage var Nova atıyor. Yanlız şifre herkeste var. Yunanlıalr falan kullanıyorlar arada :D Firequeen sanırım adı[signature][hline]Ecm
5x Priest
Clan:Nym'in clan bugün bi ezik muhabbetinden kapandı ama anlamadım :???
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Ben varım 55 light mage :)
gerçi flamee döndüm ama ossun.olayı açıklayam

ºindik light mage de paper da olsan 160 int mage de olsan dmg deiºmiyo. nie derseniz light. ın ii dmg vermesi için ii bi asa lazım. attack falan yüksek olacak. ve int = stunlama ºansı oranı doğrudur. denedik paperken hiç kilitleyemediğim adamı 160 int varken her attığım thunderla stun ediodum. ehehe :)
takılar yaratık keserken lightningde cok önemlidir. mp takılar baya dmg fark ettiriyodu valla. 400 dmg farkettiğini bilirim. tabi pvpde iºe yaramadığından mp takılar hp takacas :)
eğer lightning magein eline +8 elixir verirseniz +8wizard kullanan flame paper mageden bile daha ii vurabilir. cünkü hiç unutmam bir static nova bana 1334 vurmuºtu :-) sonra da arese 2 ay ara verdim ehuehe (ºoka girdim hakkatten. hp takılarla 1400 can var ehehe bi baktım kalan enerjim görünmüyo. zaten stun olmuºtum.herif geldi asayla dövü sonra :( )[signature][hline]I have a friend who's name is Hidayet, but he's not a Jedi yet.
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam söyle soylıyım
+8 elixir kac int istiyor mesela,atıyorum 170
geri kalanı komple mp yemi vericez.
Yoksa;
+8 elixir kac mp istiyor mesela,atıyorum 120
geri kalanı komple int e mi vericez.
Sonucta dmger degiliz tam olarak.Stun sansım fazla olsun mantıken.Ve hicbir zaman int takısı takmıycaz dogrumudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Only paper.Eheheh Light/İce mage imi 40 a kadar getirdim.Ama level kasılması o kadar hızlı değil.

Şimdi Myko ya geçicem.İce/Light açacam pet mage imi.Kasacam levelimi güzel güzel.Sonra 50 de çevircem Light/İce a.Ama pet mage olucak sonunda.Stunlucam milleti.Tam bir ekip gerisindeki eleman olur.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

llv 60 a kdr light/glacier hatta light ressit80 açıalsıya yani 48 oalsıya kdr hep lighta ver sonra glaciere ver ve 45 bizlerdi aç hem harpy hemde aposa girersin...(ben böle kastım)lvl 60 olduktan sonra firea çeviryan glacier olsun am hal lvl isityosan yani lighta ver hem 50 light ressit açlır hemde harpy ye girersin...

ztn papersan sorun yok 60 olunca direk np kasarsın...[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 12 Temmuz 2005 13:32 tarihinde demiş ki:
Uplıyorum ister istemez.

Lvl 60 üstü lightning magein pk stat ve aksesuar-item(namı diğer gear) hakkında bilgi verebilecek varmı?

ah ah buzkirpisi hatırlarmısın karsına bir aralar alev adında ecıs bucus bır cıvcıv mage cıkmısdı lvl 6-7 fılan. sende buna lıght mage sole ıı bole ıı dıerek aklını celmısdın yok sole ıı lvl atlarsın bole yaparsın dıe bıde orta sınıf bı asa tutusturmustun elıne sonra vın kayboldun ortalıkdan sonra gene fıre a donmustu ama sımdı senın lıghtnıng mage hakkında sorular sordugunu gorunce oha fılan oldu ınceden solım dedim :([signature][hline]Nick: trden
Clan: Beramus
Level: 53
Race: Karus-assassin
Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahah :D[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

KorneRoth acıklaman ıcın saol ama ben actım artık ice/light lvl 35 oldum sındı deıstırsemmı yanı light/ice mı ol dıosun sen?yada boyle kalım dedıgın gıbı 45 glasıer buyusunu acıp sonra light 48 e mı kassam?daha gec diil aslında deistirebilirim skilleri bu konuda gec olmadan benı bılgılendırırsen sevınırım..bıde ayrıca ben paper dıılım ne bılım ice/light zaten ne vuruoki paper olsun dedim ben..yanlıs mı yapmısım?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeoZeb, 12 Temmuz 2005 11:04 tarihinde demiş ki:
server ortalamasi 70 e vurduktan sonra paper mage is yapmaz . en iyi mage klasmani bence ice-light mage dir . iki tür staff kullanir elixir ice ve elixir light.ice mage in stanlamasi elixir light dmg staff tadir bu olayin bomba isi :D

Ey allam yarabbım.Bişi daha çıktı şimdi.İnanmıyorum demiyorum cunku tam bilgim yok ama oyle olsaydı light mage olmazdı?

Abi yokmu light/ice mage in pk gear stat bilgilerini bilen ss[signature][hline]Buzkirpisi

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 13 Temmuz 2005 04:49 tarihinde demiş ki:
Olabilir dikkat ettiysen adam akıllı bilen daha cıkmadı tam olarak.:)
Ee artık shard satmıyosun dimi 7m e :D heh.

ahahah yok :)yahu nerden hatırladın artık +7 yapıorum ama sonra sılıolar hala tutturamadım su ısı :P[signature][hline]Nick: trden
Clan: Beramus
Level: 53
Race: Karus-assassin
Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...