Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsalon hakkında

Jarlax3

Öne çıkan mesajlar

Emin değilim ama grade 3 üstü olan 2 clan ally olunca öyle olmuş olabilir...
Veya bi tanesi grade3 olan sub clandır falan filan...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time

[Bu mesaj Murtaza tarafından 13 Temmuz 2005 09:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o partyde greddyz lvl 67 thief_lui lvl 68 priest lvl 61 bi tane lvl 62 ve 4 tane lvl 65 adam var bu adamlar oyunu en iyi oynayan clan ve en iyi oyuncular myko da onlar tek party alamazsa kimse alamaz gibi duruyo belki anubis clanı alır ama onları bilmiyorum denediler mi....:)
Sosyal ağlarda paylaş

eheuh serefsız name ( 16 yasında korelı bı veletın tekı ) ıle greddyz ıde orda
bunlar abyss de exp bug ını yapan adamlar 1 gunde 62 den 64 olmuslardı sonra dusurmuslerdı gm ler .(tum server abyss de kill me kill mee dıye bagırıp da rezzer prıestlerı zengın edınceye kadar )
z1z de en buyuk yaratık ceken serefızdı kımsenın kasmasını cekemezdı

ozlemısım bu tıplerı gorunce ko yu
Sosyal ağlarda paylaş

ke de 60 olunca kendıne aıt bı sembol alabılıyon ama onunda bı muabbetı var cape veren elemandan alınmıyor ben bulamadım sahsen[signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...