Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

birkaç sorum var

spawn77

Öne çıkan mesajlar

öncelikle selamlar ben Daoc alcam ama bir iki sorum var
1.sizce oyunun ana surumunu nerden alayım
2.SI yı alayımmı onsuz çalışırmı
3.oyunda turklerin toplandığı bir alan varmı?
4.hangi serverda turkler çoktur?
5.oyundaki aylık sabit ucret ne kadar ??????
sorularımı cevaplarsanız sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

Excalibur fln paralı degil mi ben uo oynadıgım icin bilmiyorum hiç oynamadım bu tur bi online oyun baslamayı dusunuorum oyunu kavramam ögrenmem uzun surermi bide nasıl bir level sistemi var mesela kaçıncı levela kadar cıkabiliyoruz ne biliim kaçıncı levelda artık pvp ye fln gidiliyor birazda oyunda turk olaraktan bana birileri yardım edebilirmi buradan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Max 50 olunuyor, 15-19, 20-24, 25-29 ve 30-35 levellari arasi icin battlegroundlar var, onun disinda en az 45+ olmaniz lazim gercek rvrye (frontierlara) gidebilmek icin.

Exc/Hib baslarsan yardim ediyoruz zaten elimizden geldigi kadar, sorun degil o.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

DAoC paketi ne kadar nasıl alcam turkiyede varmı aras yani getirdimi yoksa webdenmi sipariş vercem bu aralar maddi olarak biraz sıkısıgımda o yuzden bu kadar soruyom ama oynamakda istiyom bide aylık ne kadar verecem excaliburda oynıycam[ismi hosuma gitti napam hehe] sonra sistem gereksinimleri ne bu oyunun baggio senin sitede resimlere baktım daha bi oynamak istiyom :) yani ben bu oynama azmiyle oooo max level kaç bu arada ondan olurum muha I'm a NEWBIE :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 27 June 2003 16:48 tarihinde demiş ki:
Avaturke gelen US degil mi? Exc istiyorum demis adam da beni ilgilendirmez tabi.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor

haklısın, farketmemişim pardon[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

amazon.com dan us yani united states yani amerikan versiyonu gelir avrupa sitelerinden alırsan amazon.uk gibi eu yani avrupa versiyonu gelir...,
exc = excallibur serverının kısaltılmış adıdır ve eu serverıdır.
kay ise us serverıdır ve the hun guildi kay serverındadır.
Kay serverında oynamak istiyorsan oyunun us versiyonunu, excalliburda oynamak istiyorsan oyunun eu versiyonunu alman gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...